اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش و راهنمایی در مورد گیت وی Grandstream

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• masome vahid
    پاسخ داد
    در مورد برقراری ارتباط گیت وی و ایزابل که مهندس هابیلی لینک آموزش رو خدمتتون ارسال کردند
    در مورد تنظیمات گیت وی که خوب باید بگم هر یک دیوایسی چندین منو و زیر منو و کلی آپشن داره که شما قطعا با طرح یک سوال نمی تونین روی همه اونها مسلط بشین
    می تونین از دیتاشیت این دیوایس ها و یا لینک آموزشی مربوط به هر منو یا کاربرد خاص بر اساس سرچتون و یا دوره های آموزشی استفاده کنید.
    در مورد استفاده از دستگاه فکس فیزیکی در ایزابل نیاز به یک ata دارید تا دستگاه فکس رو بعنوان یک داخلی در سرور رجیستر کنید و ازش استفاده کنید که اون هم نیاز به دانش رو ویپ و شناخت اون برند مربوطه هست.

یک نظر بدهید:

• Alitkc
    پاسخ داد
    نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
    سلام. وقت بخیر. سوال اول تون خیلی کلی هست. ولی تقریبا همه منوها بنابر سناریو پروژه تون میتونن مهم باشند و برای ترابل شوت نیاز مشکلات و کارایی هر کدوم نیاز هست روی تک تک شون وقت گذاشته بشه.

برای ترانک زدن بین issabel و grandstream هم میتونید از این آموزش استفاده کنید :

ترانک گیت وی گرند استریم با ایزابل / الستیکس

ممنون مهندس از پاسخگوییتون در مورد اتصال دستگاه فکس به ایزابل چطور میتونم عمل کنم ؟ بعد تو این آموزشی که گذاشتید من متوجه نمیشم Senapbx چی هست ؟ ترانک رو مشکلی ندارم اصلا فقط تنطیمات مهم گرند استریم رو میخواستم که چجوری باید باشه و دوم هم فاکس رو چجور متصل کنم به صورت فیزیکی.
    بازم ممنون مهندس جان

یک نظر بدهید:

• Habili
    پاسخ داد
    سلام. وقت بخیر. سوال اول تون خیلی کلی هست. ولی تقریبا همه منوها بنابر سناریو پروژه تون میتونن مهم باشند و برای ترابل شوت نیاز مشکلات و کارایی هر کدوم نیاز هست روی تک تک شون وقت گذاشته بشه.

برای ترانک زدن بین issabel و grandstream هم میتونید از این آموزش استفاده کنید :

ترانک گیت وی گرند استریم با ایزابل / الستیکس

یک نظر بدهید:

• Alitkc
    موضوعی را با عنوان آموزش و راهنمایی در مورد گیت وی Grandstream ایجاد کرد.

آموزش و راهنمایی در مورد گیت وی Grandstream

با سلام خدمت همه دوستان اهل فن
    میخواستم ببینم توی تنظیمات اصلی برای گیت وی گرنداستریم کدوم بخش ها حائز اهمیت هستن و کدوما رو اگه دیفالت بذارم بهتره ؟ کلا یه راهنمایی میخواستم برای تنظیم گیت وی و اگه امکانش باشه مراحلشو بگید بهم..
    گیت وی FXO grandstream
    و اینکه من چجوری میتونم به سرور اایزابلم که میخوام بین اون و گیت وی گرند استریمم ترانک بزنم میتونم بهش فکس وصل کنم حتما باید دستگاه ATA باشه یا خیر؟ فکس مجازی نمیخوام
    پیشاپیش ممنونم از شماا

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X