اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

عدم نمایش کالرآیدی در گیت وی نیوراک (newrock)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

عدم نمایش کالرآیدی در گیت وی نیوراک (newrock)

دوتا گیت وی داریم یکی MX8 و یکی MX120 نیوراک
    در هر دو میک callerID detaction زده شده ولی وقتی کسی از طریق MX120 تماس میگیره توی الستیکس کالرآی دی میوفته ولی وقتی با MX8 تماس میگیره توی الستیکس شماره bonding که توی گیت وی نوشتیم که 8000 هست نمایش داده میشه...!!!

دوتسان فکر میکنند مشکل از کجا باشه؟
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:22 PM.

سلام اول از همه یه تعریفی از DTMF بگم خدمتتون که dtmf یعنی digit که از روی ivr شماره گیری میشه مثلا ivr میگوید برای ارتباط با بخش فروش کلید یک را فشار دهید عدد یک در واقع همان digit یا DTMF هست که پاس داده میشود و مفهوم کاملا متفاوتی از کالر آیدی دارد . درمورد نمایش کالر آیدی هم اولا باید ببینیم که خط شهری شما کالر آیدی را کی پاس میدهد در مورد گیت وی نیوراک هم شما میتوانید status پورت ها را مشاهده کنید که آیا کالر آیدی را نمایش میدهد یا نمیدهد و در صورت عدم نمایش آپشن های دیگری غیر از کالر آیدی دیتکت هست که باید تنظیم گردد .یکی از گزینه ها که دقیقا یادم نیست در کدوم منو هست send caller id befor ringing میباشد که باید بررسی بشه .
    آخرین ویرایش توسط masome vahid; در تاریخ/ساعت 06-28-2014, 08:47 PM.

کامنت

خیلی ممنون از راهنماییتون
      من این قسمت Send callerid که فرمودید را چک میکنم نتیجه را حدمت شما اعلام میکنم

کامنت

توی مسیر زیر هست
        advanced ==> line ==>before ringing

کامنت

منم همین مشکل رو دارم
          یعنی وقتی داخلی مورد نظر یعنی سافت فون زنگ میخوره شماره ای که میوفته روش شماره ی داخلی fxs هستش
          من میخوام شماره خطی که باهام تماس گرفته روی سافت فون بیوفته.

کامنت

سلام برای رفع این مشکل تون به این لینک مراجعه کنید.
            آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:22 PM.

کامنت

نوشته شده توسط a.fathi مشاهده پست
              ... ولی وقتی با MX8 تماس میگیره توی الستیکس شماره bonding که توی گیت وی نوشتیم که 8000 هست نمایش داده میشه...!!!

دوتسان فکر میکنند مشکل از کجا باشه؟
              منم مشکلم همین مشکل دوستمونه
              والا وقتی binding رو میذارم روی داخلی تعریف شده رو پورت FXS گت وی کالر آی دی کار میکنه ولی وقتی binding رو میذارم رو داخلی تعریف شده رو سافت فون شماره ای که میوفته رو سافت فون همون داخلیه FXO هستش.
              یعنی فکر میکنم نوع رجیستر شدن گت وی به الستیکس مشکل داره
              آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:23 PM.

کامنت

سلام لینکی که آقای هابیلی فرمودند رو مطالعه نکردید؟ :
                Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

نوشته شده توسط backtrack مشاهده پست
                  سلام لینکی که آقای هابیلی فرمودند رو مطالعه نکردید؟ :
                  سلام
                  چرا دیدم ولی به قول همون لینک بای دیفالت این آپشن فعاله و منم مشکلم روی ترنسفر شدن تماس رو داخلیه سافت فونمه نه روی fxs

کامنت

سلام لطفا برای بیان مشکلاتتون وقت بیشتری بذارید و کمی ریز تر توضیح بدید که سناریوتون چیه دقیقا چه تجهیزاتی دارین و.. تا سریعتر و بهتر بتونیم شما رو راهنمایی کنیم.

کامنت

سلام.
                      من این مشکل را داشتم که حلش کردم.
                      در منوی Trunk>> Advanced دو تا گزینه را باید به این ترتیب تغییر بدید.
                      1 - Caller ID Detection >> Before Ringing
                      2 - Caller number sending mode >> From

بعدش توی گزارشات شماره تماس گیرنده را در Elastix خواهید دید

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                      در حال انجام ...
                      X