اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

کارت ویپ یا گیت وی ویپ؟ کدامیک ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

کارت ویپ یا گیت وی ویپ؟ کدامیک ؟

سلام
    واسه fxo بهتره از کارت استفاده بشه یا گیتوی؟ حدود 40 داخلی و 8 خط شهری داریم. ویرچوال ندارم و سرور ویپ مستقل است.

در مورد Freepbx تحقیق کردم متوجه شدم مثل الستیکس همه قسمتاش رایگان نیست.
    درسته؟؟
    ایزابل چطوره؟؟
    لطفا دلایلشم بگید
    ممنون

منظورتون از همه قسمت هاش چی هست؟

شما تمامی امکاناتی که از یک مرکز تلفن کامل بخواهید رو میتونید از FreePBX بگیرید. حالا N تا ماژول تجاری هم براش نوشتن .
    خواستید می تونید خریداری کنید، استفاده کنید و لذت ببرید.

راستش ایزابل رو خودم مستقیم کار نکردم ولی خوب تا اونجایی که در جریان هستم هنوز جایی به صورت گسترده زیر بار نبوده و در حال حاضر بیشتر نسخه آزمایشی است.

در مورد استفاده از گیت وی یا کارت هم اگر تعداد خطوط تغییری نمیکنه و امکان نصب گیت وی دارید، Sangoma Vega50 با 8 پورت FXO بهترین گزینه است که کنار سرور تلفنی داشته باشید.

اگرچه میتونید از کارت های سنگوما A400De یا A200De هم استفاده کنید و همون کیفیت رو داشته باشید. (کارت به صورت مستقل نمی تونه کار کنه )

روی گیت وی های سری Vega50 شما ماژولی (به صورت پیش فرض) خواهید داشت به اسم ENP .
    این ماژول ENP قابلیتی ئه که سیستم تلفنی رو حتی وقتی که مرکز تلفن از دسترس خارج بشه، بالا نگه می دارد.

* دریافت و پاسخگویی به تماس های مشتریان سازمان
    * ارتباطات داخلی ها با یکدیگر(تلفن آنالوگ و IPPhone)
    * امکان تماس با بیرون از سازمان

ولی خوب وقتی که کارت دارید و سرور تلفنی به هر دلیلی از دسترس خارج بشه، دیگه سیستم تلفنی هم در دسترس نخواهد بود

حتی می تونم بهتون مرکز تلفن های خود شرکت Sangoma رو پیشنهاد کنم که هسته نرم افزاری FreePBX داره و کارت های خود سنگوما هم روشون نصب میشه.

همچنین توصیه میشود مقاله زیر را مطالعه کنید :

کارت یا گیت وی کدامیک مناسب تر است؟
    آخرین ویرایش توسط masome vahid; در تاریخ/ساعت 02-10-2021, 02:28 PM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X