اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل اتصال به openvpn

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل اتصال به openvpn

سلام
    رو vps با centos8 یه openvpn نصب کردم ولی مشکلش اینه که فقط از نت همراه اول وصل میشه ، ولی با اینترنت مخابرات و ایرانسل وصل نمیشه .
    با این روش نصب کردم:
    تو قسمت انتخاب نوع پروتوکل هر جفت udp , tcp رو انتحان کردم ولی فرقی نداشت.
    dns هم پنج حالت داشت که اونارم امتحان کردم ولی مشکل حل نشد.
    کد PHP:
    git clone https://github.com/Nyr/openvpn-install.git
    cd openvpn-install
    chmod 
    +x openvpn-install.sh
    sudo 
    ./openvpn-install.sh
    Which protocol
    1
    What port
    80
    Which DNS
    1
    Client name
    your name 

ممنون میشم کمک کنید دوستان
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 08-18-2020, 12:54 PM.

سلام. امکان داره توی اون isp ها پورت هایی که نیاز دارید رو بسته باشند. ترجیحا بتونید l2tp سرور راه اندازی کنید بهتر هست. برای مشکلی هم که مطرح کردید تنظیمات این آموزش رو ببینید و انجام بدید ببینید مشکل حل میشه؟

آموزش نصب و راه اندازی OpenVPN

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام امیر جان
      ممنونم از کمکتون ، حتما اون روش رو هم امتحان میکنم و نتیجش رو اعلام میکنم

یه خواهش دیگه هم دارم ، اگه امکانش باشه آموزش کانفیگ کردن Ikev2 رو هم رو centos قرار بدین
      سپاس گذارم

کامنت

• amir
        amir نظر خود را بیان کرد
        Editing a comment
        خواهش میکنم. من lkev2 رو کار نکردم ولی اگر فرصت بشه بدم نمیاد یه وقتی روش بذارم.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X