اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش شنود مکالمات در استریسک و الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

آموزش شنود مکالمات در استریسک و الستیکس

کد PHP:
    [chanspy]
    exten => 555,1,Authenticate(1234)
    exten => 555,2,Read(SPYNUM,extension)
    exten => 555,3,ChanSpy(SIP/${SPYNUM},q

سلام
    لطفا بیشتر توضیح میدین در باره آموزش که گذاشتین. که روش کارش چطور هست ؟
    ممنون

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

کد رو داخل Extensions_custom.conf میزارید و وقتی که ادمین سیستم شماره 555 و بعد رمز ورود و سپس شماره داخلی مورد نظر رو بگیره میتونه مکالمات رو شنود کنه .
      آخرین ویرایش توسط Abbas_Karimi; در تاریخ/ساعت 11-16-2013, 02:55 PM.

کامنت

موقعی که من 555 و شماره داخلی مورد نظر رو زدم . اون طرف هم متوجه میشه که من دارم داخلیش رو شنود میکنم ؟

کامنت

نه
          صدا به دو جا ارسال میشه

کامنت

سلام
            کدی وجود داره که من بزنم بعد بتونم از طریق میکروفون ipphone شنود کنم صحبت های کسی که کنار تلفن نشسته رو ؟

کامنت

سلام آقای کریمی ، مشکلی که دارم اینه که وقتی دوتا از منشی ها یا داخلی بهتره که بگیم دارن با هم صحبت میکنن با این آموزش شما من میتونم صحبت ها هر دو طرف رو گوش بدم یا اینکه فقط صحبت های همون داخلی که زدم رو میتونم شنود کنم ؟
              با تشکر
              اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

نوشته شده توسط paatimar مشاهده پست
                سلام آقای کریمی ، مشکلی که دارم اینه که وقتی دوتا از منشی ها یا داخلی بهتره که بگیم دارن با هم صحبت میکنن با این آموزش شما من میتونم صحبت ها هر دو طرف رو گوش بدم یا اینکه فقط صحبت های همون داخلی که زدم رو میتونم شنود کنم ؟
                با تشکر
                صداهای دو داخلی رو دارید

کامنت

نوشته شده توسط alboorz مشاهده پست
                  سلام
                  کدی وجود داره که من بزنم بعد بتونم از طریق میکروفون ipphone شنود کنم صحبت های کسی که کنار تلفن نشسته رو ؟
                  نمیدونم تست نکردم اما فکر میکنم با برنامه نویسی بشه

کامنت

وقتی دو تا داخلی دارن با هم صحبت میکنن من چطور میتونم برم روی خط داخلی یک و باش صحبت کنم به طوری که داخلی شماره دوم متوجه صحبت های من نشه و برعکس ؟

کامنت

با کلید ستاره میره بعدی

کامنت

سید جان منظورتو نمیفهمم ؟

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
                          وقتی دو تا داخلی دارن با هم صحبت میکنن من چطور میتونم برم روی خط داخلی یک و باش صحبت کنم به طوری که داخلی شماره دوم متوجه صحبت های من نشه و برعکس ؟

سلام
                          یعنی داری یکی رو شنود می کنی میخوای ببینی بعدی چی میگه باید ستاره رو بزنن

کامنت

نوشته شده توسط Abbas_Karimi مشاهده پست
                            کد PHP:
                            [chanspy]
                            exten => 555,1,Authenticate(1234)
                            exten => 555,2,Read(SPYNUM,extension)
                            exten => 555,3,ChanSpy(SIP/${SPYNUM},q
                            یکم تخصصی تر توضیح می دین درباره متغیر و توابعی که استفاده شده و کاربردشون

کامنت

سلام
                              chanspy یا همان شنود مکالمات چندین حالت داره:
                              ۱: اینکه فقط شنود کنین: گزینه ی o
                              ۲:اینکه تماسهای bridged v, شنود کنین : گزینه ی b
                              ۲:اینکه طرفین حتی صدای بیپ ابتدای شنود رو هم نشنوند : گزینه q
                              3: اینکه شما در حین اینکه دارین شنود میکنین بتونین با داخلی تون هم صحبت کنین: w
                              ۴:رکورد این تماس که میخواهیم شنود کنیم : r
                              ۵:اینکه بتونین صحبت کنین ولی دیگه شنود نداشته باشین : W
                              Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                              Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                              Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                              LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                              در حال انجام ...
                              X