اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

استفاده از نظر سنجی پس از queue در FreePBX

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

استفاده از نظر سنجی پس از queue در FreePBX

سلام دوستان

من می خواهم بعد از اینکه تماس در یک صف پاسخ داده شد ، این تماس قطع نشده و در ادامه آن بتوان نظر سنجی کرد .
    این کار را با AGI در استریسک انجام دادم. و موفقیت آمیز بود .

اما از آنجایی که در شرکت به طور کامل از freepbx استفاده می شود ، نمی دانم این کار چطور انجام پذیر خواهد بود. چون dialplan ی که در custom یا additional می نویسیم به درستی کار نمی کند ، شاید به خاطر اپلیکیشن queue می باشد که باید در جای دیگری آن را تغییر داد

کسی تا به حال این کار را در freepbx انجام داده ؟

سلام خوب free pbx هم روی استریسکه دیگه فرقی نمیکنه. شما صفر تا صدش رو تو استریسکش پیاده سازی کن

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام ، خیلی فرق می کنه ، با توجه به اینکه queue هایی که تو freepbx می سازید ،تنظیمی ندارد که انتخاب کنید که پس از اینکه تماس از طرف اپراتور قطع شد، این تماس را با یک agi که نظرسنجی در آن نوشته شده بفرستد .
      اگر هم بخواهید همه چیز در استریسک پیاده سازی شود ، در این صورت تکلیف queue هایی که در Freepbx ساخته اید چه می شود. و برخی از افراد سازمان فقط دسترسی دارند که queue از طریق freepbx ایجاد کنند.

باید یه راهی بین برقراری ارتباط از Freepbx و dialplan هایی که شما ایجاد می کنید ، پیدا کنید .
      اینکار از طریق Custom Destination قابل انجام خواهد بود.

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
      سلام خوب free pbx هم روی استریسکه دیگه فرقی نمیکنه. شما صفر تا صدش رو تو استریسکش پیاده سازی کن

کامنت

سلام. یعنی موفق شدید ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

بله ، از custom desntiation استفاده می شه ، شما می تونید توی IVR به یک custom destination هدایت کنید و از آنجا تنظیم کنید که به dialplan شما که در extensions_custom نوشته اید وصل شود.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X