اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

برنامه نویسی نوبت دهی مطب دندانپزشکی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

برنامه نویسی نوبت دهی مطب دندانپزشکی

سلام خسته نباشید
    بنده چند وقت در فکر ایجاد یک برنامه جامع نوبت دهی و مدیریت مطب های پزشکی مخصوصا مطب های دندانپزشکی هستم .اشنایی اولیه نبزبا کارکرد وکاربرد

الستیکس
    واستریسک دارم.اما نمیدونم از کجا و چگونه شروع کنم .تقاضامندم باتوجه به تجارب ارزشمند شما اگر امکانش هست بنده را راهمنایی کنید
    باتشکر فراوان
    آخرین ویرایش توسط masome vahid; در تاریخ/ساعت 02-10-2021, 02:20 PM.

سلام، من یک نمونه ساده این کار رو انجام دادم و در چند آزمایشگاه تشخیص طبی نصب کردم. من هم تنها کار می کنم اگر مایل باشید می توانیم این برنامه را تکمیل تر کنیم و روی فروش اون با هم کار کنیم.

کامنت

سلام
      به نظر من برنامه نویسیتون رو قوی کنین
      من php یا python رو پیشنهاد میکنن
      دقت کنین که این مدل پروژه ها نیاز به یه صفحه وب هم دارند
      به هر حال این چنین پروژه هایی توسط تیم فنی منطقه لینوکسی ها انجام شده و شما میتونین از تجارب اونها هم استفاده کنین
      Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
      Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
      Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
      LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

سلام من هم مایلم باهم کارکنیم.این ایمیلمه میتونیم ازطریق ایمیل باهم در ارتباط باشیم

saeid.eskandary@gmail.com

کامنت

سلام ممنونم از اینکه جواب دادید من میخواهم از طریق ivrبتوانم نوبت دهی کنم یعنی با استفاده از قابلیتهای الستیکس یا استریسک این کارو انجام بدم.حالا اگه من بخواهم از تجارب بچه های فروم استفاده کنم چکارکنم؟

کامنت

سلام انجمن یعنی استفاده از تجارب همدیگر. اگر مشکلی دارین سوالتون رو مطرح کنید دوستان که تجربه دارن در اون زمینه حتما پاسخگو خواهند بود.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X