اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

رفع مشکل کالر آیدی در گیت وی های NewRock

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

رفع مشکل کالر آیدی در گیت وی های NewRock

فعال سازي كالر ايدي در گيت وي هاي نيوراك

هدف :در اين سناريو طريقه فعال سازي Caller ID در گيت وي هاي نيوراك نشان داده مي شود. البته اين نكته را بايد گفت كه كليه گيت وي هاي نيوراك بصورت پيش فرض و اتوماتيك كالر ايدي را تشخيص مي دهند. در اينجا ما نحوه نمايش دادن آن را بيان مي كنيم.

مرحله اول :

پس از وارد شدن به گيت وي FXO در منوي Line وارد بخش ترانك شويد و طبق شكل نشان داده شده تيك مربوط به Caller ID Detection را فعال كنيد. سپس تغييرات انجام شده را Submit كنيد.

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	linux-zone.org-newrock1.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	53.2 KB
شناسه:	18818

مرحله دوم :

از منوي Advanced به زير منوي Trunk برويد و گزينه Before ringing A را از گزينه Caller ID Detection mode انتخاب كنيد. سپس به بخش Busy Detection برويد و 2 پارامتر on-time و off-time را 500 ميلي ثانيه تغيير دهيد.

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	linux-zone.org-newrock2.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	90.9 KB
شناسه:	18819

تغييرات انجام شده را Submit كنيد.

منبع

آخرین ویرایش توسط masome vahid; در تاریخ/ساعت 01-09-2015, 09:58 PM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

سلام بنده fxo realton را با الستیکس ترانک کردم ولی شماره کالرآیدی که میفته همون شماره hotline نه کالر آیدی اصلی
    چشکار میتونم بکنم

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X