اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مصائب avantfax

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مصائب avantfax

سلام

دوستان چند تا گیر با آوانت فکس دارم

1 - فکس های دریافتی و ارسالی نمایش داده نمیشه (با اینکه دیتا بیس فکس رو در شاخه var/www/db پرمیشن رو 777 گذاشتم)
    2 - فکس های ارسالی و دریافتی به ایمیلی غیر از جی میل فرستاده نمیشه (یعنی فقط اگر ایمیل یوزر جی میل باشه فرستاده میشه)
    3 - وقتی برای آوانت فکس یوز میسازیم و اونو فقط به یه داخلیه فکس وصلش میکنیم موقع لاگین میتونه همه کار بکنه اعم از پاک کردن یوز های دیگه و حتی ادمین
    میخوام وقتی یوزر لاگین کرد هیچی غیر از Inbox , Send , Outbox , archive نبینه

ممنون

سلام. ضمن احترام برای دوستان حاضر در فروم، راهنمایی ها و آموزشهای لازم برای راه اندازی آوانت فکس اشتباه و ناقصه.
    اگه درست کانفیگ بشه مشکلی نداره. عالی هم جواب میده

کامنت

الان میشه این مشکل من رو حل کنی برادر؟

کامنت

پرمیشن دادی به کاربرات که کدوم فکسا رو ببینن؟
        وقتی داری کاربرا رو میسازی اون پایین میگه میخوای ادمین باشن یا بتونن فکسا رو پاک کنن

کامنت

نوشته شده توسط voiper مشاهده پست
          سلام. ضمن احترام برای دوستان حاضر در فروم، راهنمایی ها و آموزشهای لازم برای راه اندازی آوانت فکس اشتباه و ناقصه.
          من طبق همین آموزشی که روی سایت بود راه اندازی کردم آونت فکس رو ، بدون هیچ مشکلی . فقط یه مشکل داره اونم فکس های دریافتی هستش که نمیدونم چطور فعال میشه ؟
          اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

آموزش نصب و راه اندازیش خوبه، جای تشکر هم داره. البته اونم نقص داره.
            فکس مودمهاتون رو به سرور شناسوندین؟ تو بخش modem

کامنت

وقتی به یوزر پرمیشنی غیر ادمین میدی نمیتونی لاگین کنی!!

کامنت

تو کدوم صفحه؟
                اگه منظور Server-IP/avantfax/admin که نمی شه چون این صفحه صفحه ادمینه
                ولی صفحه کاربران Server-IP/avantfax صفحه مخصوص کاربرانه

کامنت

.
                  آخرین ویرایش توسط mohsen_fallah; در تاریخ/ساعت 02-18-2014, 06:58 PM.

کامنت

میتونی دسترسی بدی؟

کامنت

والا نه اگه میشد که همون اول جای این همه سوال جواب ریموت میدادم حلش کنی
                      الان تنها مشکل سره اینه که نمیشه یه یوزر معمولی تعریف کرد همین ؟

کامنت

چی بگم والا!

کامنت

فدا سرت

فعلا دارم سرچ میکنم که چه جوری میشه یه یوزر معمولی تو آوانت فکس بسازم و به داخلی فکس وصلش کنم
                          اگه به نتیجه رسیدم اینجا میگم باقی هم بدونن

فعلا

کامنت

نوشته شده توسط mohsen_fallah مشاهده پست
                            سلام

دوستان چند تا گیر با آوانت فکس دارم

1 - فکس های دریافتی و ارسالی نمایش داده نمیشه (با اینکه دیتا بیس فکس رو در شاخه var/www/db پرمیشن رو 777 گذاشتم)
                            2 - فکس های ارسالی و دریافتی به ایمیلی غیر از جی میل فرستاده نمیشه (یعنی فقط اگر ایمیل یوزر جی میل باشه فرستاده میشه)
                            3 - وقتی برای آوانت فکس یوز میسازیم و اونو فقط به یه داخلیه فکس وصلش میکنیم موقع لاگین میتونه همه کار بکنه اعم از پاک کردن یوز های دیگه و حتی ادمین
                            میخوام وقتی یوزر لاگین کرد هیچی غیر از Inbox , Send , Outbox , archive نبینه

ممنون
                            برای رفع مشکل فکس های ورودی تون این پست رو مطالعه فرمایید :

نوشته شده توسط voiper مشاهده پست
                            بله ممنون از دقتی که به خرج میدید ، این آموزش اگه کم و کاستی داشته مربوط به دو سال پیش هستش انشاءلله به زودی یه آموزش کامل و جامع تر از avantfax درست خواهم کرد که دیگر دوستان بتونن از این فکس سرور بدون مشکل استفاده کنند.
                            آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 09:10 PM.

کامنت

مرسی محمد جان

یه مشکل اساسی سره اون مورد سوم هست .
                              راهی واسه اون نداری ؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                              در حال انجام ...
                              X