اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مصائب avantfax

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

نوشته شده توسط mohsen_fallah مشاهده پست
    مرسی محمد جان

یه مشکل اساسی سره اون مورد سوم هست .
    راهی واسه اون نداری ؟
    من یه بار برای یه شرکتی نصبش کردم تا جایی که یادم هستش توی تنظیماتش میتونی یه یوزر معمولی درست کنی و حتی میتونی برای اون یوزر پرمیژن تعریف کنی که مثلا اگه 10 تا خط فکس داری ، بش بگی که یوزر علی فقط از فکس مودم شماره یک و دو استفاده کنه و یوزر حسن از فکس مودم سه استفاده کنه و الی آخر ...

کامنت

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	Avant.png
نمایش ها:	1
اندازه:	15.7 KB
شناسه:	16993

قسمت های مشخص شده تو عکس رو چک کردید؟
      آخرین ویرایش توسط voiper; در تاریخ/ساعت 02-19-2014, 11:39 AM.

کامنت

چک کردم عزیز

مشکل سره اینه که هر چی غیر از اولی بزارم نمیتونم با اون یوزر لاگین کنم :69:

کامنت

نوشته شده توسط linuxtrack مشاهده پست
          من یه بار برای یه شرکتی نصبش کردم تا جایی که یادم هستش توی تنظیماتش میتونی یه یوزر معمولی درست کنی و حتی میتونی برای اون یوزر پرمیژن تعریف کنی که مثلا اگه 10 تا خط فکس داری ، بش بگی که یوزر علی فقط از فکس مودم شماره یک و دو استفاده کنه و یوزر حسن از فکس مودم سه استفاده کنه و الی آخر ...
          اینو میدونم عزیزم

اون عکسی رو که voiper گذاشته رو ببین

وقتی یه یوزر رو تعریف میکنیم هر رولی غیر از administrator بهش بدی نمیتونی با اون یوزر لاگین کنیم مشکل اینه فقط
          یعنی مجبوری یوزر رو ادمین اضافه کنی که بتونی باهاش کار کنی
          یعنی یوزری که فقط ویزیتور باشه و فقط بتونه send , recive داشته باشه نداریم

تمام گیرم الان همینه

گرفتی منظورمو؟

کامنت

شما وقتی وارد پنل ادمین در avantfax میشین بعد از اضافه کردن ویرچوال مودم های ایجاد شده در الستیکس وارد قسمت add user شده و یک یوزر ایجاد میکنین که تنها اطلاعاتی که نیاز داره طبق عکسی که دوست مون voiper گذاشتن فقط یک user name و یک پسورد نیاز دارد و تیک هیچ کدام از قسمت هایی که در عکس بالا مشخص شده نیازی نیست بزنین تنها در قسمت پایین ویرچوال مودمی که به این یوزر اختصاص دارد را تیک میزنید . حالا کافیست از یوزر ادمین logout کنید و با یوزر جدید دوباره وارد بشین .
            Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
            Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
            Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
            LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X