اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ضبط نشدن تماس در صورت وارد نمودن کدی خاص

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  ضبط نشدن تماس در صورت وارد نمودن کدی خاص

  سلام دوستان
  آیا ممکنه همه تماس ها ضبط بشه، فقط و فقط در صورت وارد نمودن کد خاصی، تماس خاصی رکورد نشه. یعنی اینکه مثلا بعد از دیدن شماره تماس گیرنده، کد رو بزنیم و استثنائا این تماس ضبط نشه و یا قبل از اینکه تماس بگیریم، کد رو وارد کنیم و دیگه فقط اون تماس ضبط نشه و بعد این کد رو به چند تا کاربر خاص بدیم :)

  #2
  فکر نکنم همجین کاری بشه انجام داد ولی میتونی برعکسش رو عمل کنی یعنی رکورد اون داخلی مورد نظر رو رو حالت اتوماتیک نذاری و به داخلی مورد نظرت بگی که هر موقع خاستی یه تماسی رو رکورد کنی فیچر کد رکورد تماس رو بگیره که تماس رو ضبط کنه

  من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

  کامنت


   #3
   ممنون که همیشه سریع جواب میدی. آره، این کاری که شما گفتی میشه یعنی میشه ویژگی رکورد رو برای داخلی در حالت demand گذاشت. بعد برای زمانی که میخواد ضبط شه *1 . ولی من می خواستم همه تماس ها در حالت پیش فرض ضبط شه.

   کامنت

   درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

   انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

   شبکه های اجتماعی
   در حال انجام ...
   X