اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

Callback Login

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

Callback Login

سلام
    من یک مشکلی در بخش agent consol دارم و این است که وقتی می خوام از callback login استفاده کنم با پیغام زیر مواجه میشم.
    Agent login process not started

ممنون میشم اگر کسی از این بخش استفاده کرده راهنمایی کنه

با تشکر

این callback login به چه دردی میخوره ؟ چه کاری میشه باش انجام داد ؟
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

سلام
      شما در مورد کدوم بخش صحبت میکنید ؟ من دقیق صحبت های شمارو متوجه نمیشم .

کامنت

اگر ماژول call center*را نصب کنید در بخش agent consol یک گزینه به نام callback login داره

اگر با call center کار کرده باشید شاید بدونید که در ورژن های قبلی call center هنگامی که اپراتورها روی یک صف وارد می شدند تماس به صورت اتوماتیک بدون این که داخلی اپراتور زنگ بخورد به آن وصل می شد. در ورژن جدید call center این مشکل با callback login حل شده است ولی من هنوز نتونستم از این قابلیت استفاده کنم

کامنت

شما هم با سافت فون هم با browser لاگ این میکنید ؟

کامنت

بله با هر دو روش لاگ این کردم. شما از callback login استفاده کردین؟

کامنت

هردو هم زمان دیگه ؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X