اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

درخواست کمک برای اتصالات سخت افزاری ویپ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

درخواست کمک برای اتصالات سخت افزاری ویپ

سلامیک سانترال دارم که باید آن را به سیستم ویپ ارتقاء بدم. من 4 خط شهری و یک خط E1. یک fxo چهار پورته و دو fxs 96 پورت گرفتم چون 192 تا داخلی دارم. و یک گیتوی به همراه ماژول آن برای خط E1 دارم. برای اتصال اینها چطوری باید عمل کنم. و همچنین برای ارتباط اینها با الستیکس چه نوع ترانک و چه نوع داخلی باید تعریف کنم. چه کار باید بکنم؟
    لطفا راهنمایی کنید

سلام
    شما میخواین کلا سانترال پاناسونیک تون رو جمع کنید و به یکی از این سیستم های ویپ(elastix,asterisk,asterisk now,trixbox) ارتقاء بدین ؟
    یا اینکه میخواین پاناسونیک تون باشه و یکی از این سیستم های ویپی که نام بردم رو بزاری کنارش و اینا رو با هم ترانک بزنی ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

کدومش بهتره؟ سانترال و بردارم یا بذارم باشه؟ شما چه پیشنهادی می دین؟

کامنت

سلام
        به نظر من بهتره که کلا voip باشه اما میشه ترانک زد . الان دقیق بگید سیستم voip شما چیه و سیستم سانترال شما چیه ؟

کامنت

من از الستیکس میخوام استفاده کنم. سانترالم هم پاناسونیک هستش

کامنت

اگه سانترال باشه چه کاری باید انجام بدم؟
            اگر بخوام بردارم چه کاری؟

کامنت

منم با آقای کریمی موافقم اگه ویپ باشه چند تا مزیت داره نسبت با سانترال پاناسونیک یکی اینکه مبحث هزینه هاست دو اینکه بحث یکپارچه سازی سه اینکه بحث انتقال صدا از بستر اینترنت و خیلی موارد دیگه .
              شما اگه یه سیستم ویپ داشته باشید مثل سانترال پاناسونیک احتیاجی نیست که برای هر داخلی یک خط تلفن تا سر میزش بکشین و برای هر داخلی یک تلفن رومیزی هم بزارین ولی در مقابل در ویپ شما تماس ها تون رو از بستر شبکه انتقال میدین و برای هر داخلی شما میتونید یک سافت فون درون کامپیوترشون نصب کنید و از طریق اون نرم افزار با داخلی های دیگه و حتی بیرون از سازمان هم ارتباط برقرار کنن . برای مبحث یکپارچه سازی هم شما میتونید سرور ویپتون رو با crm یا شیرپوینت اگه داشته باشین ترانک بزنین .

کامنت

ما چند تلفن آنالوگ داریم که میخواهیم اونارو با fxs به دیجیتال تبدیل کنیم

کامنت

منظورتون و از اینکه با با شیرپوینت و یا crm ترانک بزنم و متوجه نشدم. من میخوام الستیکس و با sql server ارتباط بدم که یک ivr براش تعریف کنم که اگر مثلا شماره یک را زد براساس شماره تلفن و کد رهگیری که کاربر وارد می کند اطلاعات آن تماس گیرنده خوانده شود. و همچنین وقتی کسی تماس می گیرد اطلاعات آن به صورت پاپ آپ نمایش داده شود

کامنت

نوشته شده توسط eli777 مشاهده پست
                    منظورتون و از اینکه با با شیرپوینت و یا crm ترانک بزنم و متوجه نشدم. من میخوام الستیکس و با sql server ارتباط بدم که یک ivr براش تعریف کنم که اگر مثلا شماره یک را زد براساس شماره تلفن و کد رهگیری که کاربر وارد می کند اطلاعات آن تماس گیرنده خوانده شود. و همچنین وقتی کسی تماس می گیرد اطلاعات آن به صورت پاپ آپ نمایش داده شود
                    بله منظورم از ترانک همون ارتباط با دیتابیس بود . بله این کار رو میتونید با agi نویسی انجام بدین . برای نشون دادن اطلاعات به صورت پاپ آپ هم یه برنامه به یکی از زبان های پایتون،پرل نوشته بشه .

کامنت

امکانش هست کامل توضیح بدین چه کاری باید انجام بدم. سانترال رو اگه بردارم تجهیزات سخت افزاری که گفتم و چجوری باید به اتصال بدم و چطوری با الستیکس ارتباط بدم؟

کامنت

برای agi هم از چه دستوراتی باید استفاده کنم و این دستورات و کجا باید بنویسم؟

کامنت

برای agi هم از چه دستوراتی باید استفاده کنم و این دستورات و کجا باید بنویسم؟
                          agi نویسی به زبان php هست . البته اینم بگم شما میتونید بازبانها پرل یا پایتون هم کد بزنین ولی من خودم php رو بیشتر میپسندم . اگر با زبان برنامه نویسی php آشنایی دارین کدتون رو بنویسید بعد اونو توی این مسیر بزارین "var/lib/asterisk/agi"

کامنت

امکانش هست کامل توضیح بدین چه کاری باید انجام بدم. سانترال رو اگه بردارم تجهیزات سخت افزاری که گفتم و چجوری باید به اتصال بدم و چطوری با الستیکس ارتباط بدم؟
                            سانترال رو که گفتین جمع میکنم تجهیزاتی نمیمونه که بخواین ترانک بزنین ؟تجهیزاتی که میگید رو نام میبرید ؟

کامنت

مرسی از راهنماییتون. لطفا اگه میشه بگین تا تجهیزات سخت افزاری که گفتم اونارو چطوری به هم باید اتصال بدم و چه ترانکی بزنم به الستیکس؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                              در حال انجام ...
                              X