اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

درخواست کمک برای اتصالات سخت افزاری ویپ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

4 خط شهری دارم که یک fxo چهار پورتی گرفتم. 192 تا داخلی دارم که برای دیجیتال کردن تلفنهای آنالوگم هم دو تا fxs 96 پورت گرفتم. یک خط ایوان هم دارم که یک گیتوی به همراه ماژول آن برای خط E1 در نظر گرفتم

کامنت

نوشته شده توسط eli777 مشاهده پست
      4 خط شهری دارم که یک fxo چهار پورتی گرفتم. 192 تا داخلی دارم که برای دیجیتال کردن تلفنهای آنالوگم هم دو تا fxs 96 پورت گرفتم. یک خط ایوان هم دارم که یک گیتوی به همراه ماژول آن برای خط E1 در نظر گرفتم
      من متوجه fxo چهار پورتی نشدم . ولی اگه میخواهید سانترال رو با الستیکس ترانک بزنید اول چک کنید که مدل سانترال تون چی هست و SIP ساپورت هست یا pri داره ؟ یه روش دیگه برای ترانک بین سانترال پاناسونیک و الستیکس استفاده از یک گیت وی میباشد.

کامنت

سلام با یکم سرچ تو انجمن پیدا میکردین
        آموزش ترانک بین الستیکس و پاناسونیک :
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 09:20 PM.

کامنت

اگه بخوام سانترال و بردارم چطوری باید ارتباط بدم. در ضمن من کدام ترانک باید استفاده کنم. از نوع zap یا sip?

کامنت

نوشته شده توسط linuxtrack مشاهده پست
            من متوجه fxo چهار پورتی نشدم . ولی اگه میخواهید سانترال رو با الستیکس ترانک بزنید اول چک کنید که مدل سانترال تون چی هست و SIP ساپورت هست یا pri داره ؟ یه روش دیگه برای ترانک بین سانترال پاناسونیک و الستیکس استفاده از یک گیت وی میباشد.
            من چون 4 تا خط شهری دارم از fxo استفاده کردم

کامنت

مدل دقیق اون دیوایسی که با الستیکس میخواین ترانک کنید رو میگید ؟

کامنت

نوشته شده توسط alboorz مشاهده پست
                مدل دقیق اون دیوایسی که با الستیکس میخواین ترانک کنید رو میگید ؟
                fxo New rock 4 port
                fxs new rock 96 port
                geteway E1

کامنت

نوشته شده توسط eli777 مشاهده پست
                  fxo New rock 4 port
                  fxs new rock 96 port
                  geteway E1
                  سلام
                  برای ترانک با گیت وی تون وارد تب basic و زیر تب sip بشین و در قسمت proxy server آدرس سرور الستیکس رو بدین و بعد register by gateway و سپس یوزر و پسوردی که در ترانک الستیکس میدین رو هم وارد کنین مثل newrock
                  در الستیکس هم که یه sip trunk بسازین به نام newrock
                  host= ipeye gateway
                  context=from-trunk
                  type=friend
                  secret=newrock
                  va ..........

گیت وی e1 تون چیه؟
                  Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                  Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                  Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                  LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

نوشته شده توسط Backtrack مشاهده پست
                    سلام
                    برای ترانک با گیت وی تون وارد تب basic و زیر تب sip بشین و در قسمت proxy server آدرس سرور الستیکس رو بدین و بعد register by gateway و سپس یوزر و پسوردی که در ترانک الستیکس میدین رو هم وارد کنین مثل newrock
                    در الستیکس هم که یه sip trunk بسازین به نام newrock
                    host= ipeye gateway
                    context=from-trunk
                    type=friend
                    secret=newrock
                    va ..........

گیت وی e1 تون چیه؟
                    gateway cisco 2811

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                    در حال انجام ...
                    X