اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

راهکار با کارت fxs- fxo

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

راهکار با کارت fxs- fxo

سلام دوستان من یه کارت fxs -fxoخریدم میخوام ببینم چند تا کار میتوان روی این کارت و سرورم الستیکس انجام داد مثلان من 10 داخلی دارم که میخوام تمام حرکات voip رو انجام بدم مثل پخش اهنگ وفکس و گروه پاسخگو و... اگه امکان داره واسم بنویسید تک تک ممنون.

سلام
    اگه سخت افزار پایینی نداشته باشید هر کاری میتونید انجام بدین . مشکلتون کجاست ؟

کامنت

مثلان میتونم با این کارته به صورت رایگان صحبت کنم میخوام راه کارها رو انجام بدم کمک کنید

کامنت

نوشته شده توسط reza3562 مشاهده پست
        مثلان میتونم با این کارته به صورت رایگان صحبت کنم میخوام راه کارها رو انجام بدم کمک کنید
        کلا یوزرهاتون از هر جای شهر یا کشور روی سرور ریجیستر باشند شما میتونید به صورت رایگان صحبت کنید . این نکته رو هم عرض کنم که برای اینکه یوزرهاتون بتونن از بیرون روی سرور ریجیستر بشن به ip استاتیک نیاز دارین ولی داخلی های داخل شرکت یا دفتر همون ip لوکال کافی هست .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

ممنون از شما
          فقط یه سوال دیگه با این کارت کارهای دیگه هم میشه انجام داد

کامنت

سلام
            لطفا این مقاله رو مطالعه کنید تمام کارهایی که توی این مقاله گفته شده رو شما میتونید با سرور تون انجام بدین :
            آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:46 PM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

ببینید وقتی شما کارت آنالوگ میخرین در واقع میخواین خط شهری به سرورتون متصل کنین
              وقتی هم که خط شهری ok بشه اتصال سرورتون با مخابرات هم ok میشه حالا تماس به بیرون دارین و از بیرون هم تماس وارد سیستم میشه که میتوننین بفرستینش به سمت یه پاسخگوی خودکار
              تماس رایگان برای زمانی هستش که افرادی از طریق اینترنت یه داخلی روی الستیکس شما رجیستر کنن و تماس داخلی به داخلی از بستر اینترنت داشته باشن
              امیدوارم سوالاتتون رو تونسته باشم جواب بدم
              Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
              Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
              Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
              LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X