اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

gatewaye planet vip-480

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  gatewaye planet vip-480

  سلام خدمت دوستان عزیز من یک دستگاه پلنت با مشخصات فوق خریده ام.4 خط داخلی از سانترال به آن متصل کردم.این مدل دستگاه بنا به اظهار فروشنده نمیشود ترانک برای آن تعریف کرد.فقط با الستیکس یوزرها را ایجاد کردم و با گرفتن شماره داخلی که به دستگاه متصل است بوق سانترال دریافت میکنند و میتوانند با یکدیگر از طریق داخلی های سانترال و یا یوزرهای الستیکس با هم ارتباط داشته باشند.
  کاری که میخواهم انجام دهم این است که یک یوزرخارج از شبکه خودمان داریم که با آی پی استاتیک به شبکه متصل است.میخواهیم کاربران داخل شرکت با استفاده از سانترال با گرفتن شماره داخلی که با الستیکس برای این یوزر ایجاد کرده ایم با آن ارتباط برقرار کنند.
  لطفا راهنمایی کنید.با تشکر قبلی از دوستان

  #2
  میشه واضح تر توضیح بدین
  Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

  Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

  Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
  Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
  Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
  LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

  Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

  کامنت


   #3
   سلام مجدد.همون طور که توضیح داده ام این کاری که انجام داده ام یک بستر تلفن اینترنتی است که ارتباط بین چند محل را بوسیله اینترنت فراهم کرده است.شایان ذکر است که بعد از تحقیقات فراوان توانستم این کار را انجام بدهم.اگر کسی از دوستان هم تمایل داشت این سرویس را راه اندازی کند من در خدمتم.برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	ELASTIX.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	112.5 KB
شناسه:	16956

   کامنت


    #4
    سلام دقیقا منم همین کار رو میخ.ام انجام بدم ممنون میشم توضیح بیشتر بدین

    کامنت

    درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

    انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

    شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X