اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

رکورد روی یک خط مشخص

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  رکورد روی یک خط مشخص

  درود
  یکی از خطوط برای فکس هست.اما برخی کاربرها زنگ شخصی میزنن.حالا میخواستم بدونم روی این خط چه جوری میشه مثل اکستنشن ها حالت رکورد گذاشت؟
  با تشکر

  #2
  سلام
  چرا کانالهاتون رو از هم جدا نمیکنید که دیگه کسی نتونه از روی خط فکس تماس بگیره ؟
  مثلا اگه ۴ کانال دارین سه تاشو جدا کنید و توش تعریف کنید که هرکی ۹ رو گرفت از روی این سه تا کانال بره بیرون اینطوری دیگه نمیتونن خط فکس رو استفاده کنن.

  من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

  کامنت


   #3
   کانال ها جدا هستند ولی روی خط فکس پالسی اعمال نشده.خب اگه از اون سه تا خط بره بیرون از این خط فکس نره پس چه جوری فکس دستی بفرستند؟
   Incoming این خط به این صورت هست که هر کی زنگ میزنه میره روی اکستنش که بصورت IAX تعریف شده و از اونجا ایمیل میشه.اما Outgoing رو میخوام جوری تعریف کنم که این دستگاه اولا یک اکستنش Sip باشه تا بتونم عمل رکوردروی اون اعمال کنم دوما فقط از یه خط مشخص فکس ارسال بشه.میخوام از گیتوی وصل کنم به خطی که مستقیم خورده پشت دستگاه فکس و یه داخلی تعریف کنم. اما پالسی Outgoing و Trunk و Zap channel رو نمیدونم چه جوری تنظیم کنم.لطفا راهنمایی کنید
   با تشکر

   کامنت

   درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

   انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

   شبکه های اجتماعی
   در حال انجام ...
   X