اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تنظیمات دیتکت خط ایوان در الستیکس برای کارت سنگوما a104

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تنظیمات دیتکت خط ایوان در الستیکس برای کارت سنگوما a104

سلام کسی الستیکس کار داریم، کارت سنگوما a104 داریم با یک خط e1 رو مودم مشکلی نداریم یعنی آلارم نداریم ولی ارتباط برقرار نمیشه

کارت ایوان رو باید کانفیگ کنید از دستور Wancfg_dahdi استفاده کنید.
    نصب کارتهای دیجیتال Sangoma در لینوکس
    راه اندازی کارت ایوان (e1) سنگوما در استریسک
    نصب و تنظیم کارتهای دیجیتال Sangoma مدل A102
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 11-01-2021, 02:05 AM.
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

مراحل رو رفتم
      چندین بار
      تمامی گزینه ها رو تست کردم نشد....
      احتمال اینکه کارت مشکل داشته باشه هست
      میخواستم یکی که وارده یه نگاه بندازه...

کامنت

با دستور Wanrouter status چک کنید ببینید چراغ های پشت کارت سبز هست یا قرمز ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

اول استريسك رو استاپ كنيد
          amortal stop بزنيد
          بعد wancfg_dahdi رو بدنيد كانفيگ كنيد
          ترانك هم به g1 بزنيد

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
            با دستور Wanrouter status چک کنید ببینید چراغ های پشت کارت سبز هست یا قرمز ؟
            قرمز هستند اما رو تنظیمات span parameters وقتی crc رو میزارم رو گزینه ncrc سبز میشه ولی بازم همش اشغال میزنه

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	pri sangoma cart detect.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	152.9 KB
شناسه:	17439

کامنت

این که نشون میده کلا لایه 2 همه لینکها down هست اگر crc رو بر میدارید سبز میشه بردارید بعد از چند لحظه دوباره wanrouter status بزنید ببینید فرق کرده

کامنت

الان که میخوام برش دارم کلی گیر میکنه و الستیکس خیلی کند عمل میکنه

نام:	elastix detect sangoma cart.jpg
اندازه:	150.3 KB
شناسه:	17440

میبینید گزینه ها غیر فعال شدند کلا

خسته شدم از صبح تا حالا ....:uncomfortable:

کامنت

میتونید تو shell دستور wancfg را بزنید ؟ لینک رو تازه گرفتید ؟

کامنت

نه یکسالی میشه گرفتیم و کار میکرد. الان چند روزه که قطع شده. صبح از مخابرات اومدن کلی ور رفتن گفتن e1 سالمه و مشکل از سمت خودتون هستش.
                    راستی سیستم رو ریبوت میکنیم کلا دیگه کارتهارو نمیشناسه باید حتما بریم دوباره hardware detector رو بزنیم

کامنت

چند تا کار میتونین بکنین برای تست، اول اینکه هر طوری کانفیگ کردین که چراغ سبز میشد انجام بدین تاریم تست بعدی اگر نه که میتونید یک کابل لوپ درست کنید لینک یک رو به دو وصل کنید ببینید کارت درسته

کامنت

ممنونم، میشه بگید چطوری انجام بدم؟

نام:	elastix detect sangoma cart2.jpg
اندازه:	184.4 KB
شناسه:	17441

5 دقیقه است مونده همینجور

کامنت

یک کابل کراس میخواد که tx , rt رو در دو طرف جا بجا کنه یعنی tx سمت a بره به rx سمت b. موقع کانفیک هم یک لینک رو master و لینک دیگرو slave بگذارید کلاکشو.

سرچ کنید زیاد هست توی اینترنت

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                          در حال انجام ...
                          X