اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش تصویری قدم به قدم نصب Hylafax و Avantfax

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

چطور میتونم فکسی که از طریق آوانت فرستادم رو لغو کنم
    تو هایلا قسمتsend queue و delete job که میزنم حذف نمیشه از تو لیست

کامنت

سلام وقت بخیر
      من با یه مشکلی توی نصب مواجه شدم دوستان امکانش هست راهنمایی کنید ممنونم
      پس از نصب webmin اقدام به نصب hylafax کردم ، haylafax هم نصب شد وقتی رفتم توی Servers >> HylaFAX Server با این Error مواجه شدم .
      سیستم تلفنی هم Asterisk Now Freepbx هست .
      کد PHP:
      Error Perl execution failed

Can
      't locate CGI.pm in @INC (@INC contains: /usr/libexec/webmin /usr/local/lib64/perl5 /usr/local/share/perl5 /usr/lib64/perl5/vendor_perl /usr/share/perl5/vendor_perl /usr/lib64/perl5 /usr/share/perl5 . /usr/libexec/webmin/) at /usr/libexec/webmin/hylafax/index.cgi line 25.
      BEGIN failed--compilation aborted at /usr/libexec/webmin/hylafax/index.cgi line 25. 
      لطفا راهنمایی کنید
      ممنون
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 06-14-2017, 01:19 PM.

کامنت

دوستان این Error رو رد کردم با یه Error دیگه برخوردم !!!
        کد PHP:
        faxstat not found
        Unable to locate the HylaFAX server on your system
        Either it's not installed, or your module configuration is incorrect. 
        امکانش بود راهمایی کنید .
        ممنون
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-10-2021, 01:18 PM.

کامنت

سلام دوستانمن تا مرحله نصب avant fax رفتم فقط اونجا هرکاری میکنم این ارورو میده

ریپوزیتوری هارو عوض کردم
          وی پی ان زدم
          دیگه عقلم به جایی قد نمیده
          الستیکس 2.5 نصبه
          لطفا راهنمایی کنید
          آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-11-2020, 09:41 PM.

کامنت

سلام
            من قصد نصب avantfax روی voiz که از centos7 استفاده میکند رو داشتم که خطای زیر رو داد
            کد PHP:
            no package provides vixie-cron
            Error
            failed to provide necessary RPM toolsexiting 
            گویا در centos 7 امکان نصب vixie-cron وجود نداره. ممنون میشم راهنمایی کنید چطور باید اوانت فکس رو نصبش کنم ؟
            cronie رو نصب کردم ولی به کار نمیاد چون avantfax به خاطر همون خطا نصب نمیشه

کامنت

سلام . من طبق اموزشی که زحمت کشیدین و کامل بود انجام دادم اما چند تا مشکل دارم
              اول این که بعد از این که مراحل نصب رو کامل انجام میدم هیچ صحفه ای برای من باز نمیشه .
              ولی مراحل درسته چون ارور
              کد PHP:
              The AvantFAX database is DOWNCheck
              your database settings in local_config
              .php 
              دریافت میکنم و مراحل اخر مربوط به sql رو که میزنم دیگه سایتی باز نمیشه
              البته من روی سروری که ایزابل نصبه ، این کارو انجام میدم
              سوال بعدم اینه که حتما باید اوانت فکس روی سروری نصب شود که ایزابل هم نصب هستش ؟ یا باید سرورشون جدا باشه ؟

کامنت

با سلام
                امکانش هست هایلا فکس کد php برای Send کردن فکسش رو اینجا قرار بدین و یا ارسال فکس از طریق کامندی رو قرار بدین و اینکه فایل رو چطوری میشه برداشت و ارسال کرد (منظور از ارسال ارسال به شماره ای یا کالر ای دی هست)

کامنت

سلام ، هایلافکس داره از sendfax برای ارسال فکس استفاده میکنه. و شما روی ایزابل میتونین همه ی کدهای هایلا رو بررسی کنید که داره از iax modem برای ارسال استفاده میکنه.
                  Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                  Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                  Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                  LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                  در حال انجام ...
                  X