اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش تصویری قدم به قدم نصب Hylafax و Avantfax

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

میرم خونه میفرستم
    ممنون دوستان

کامنت

سلام و خسته نباشید.
      دوستان ما قبل از آوانت فکس، از هایلافکس خود الستیکس استفاده می کردیم.طبق آموزشها آوانت فکس نصب شد، اما فکسهای قبلی ما که تو هایلافکس دریافت کرده بودیم وارد آوانت فکس نشده و فکس های جدید هم وارد نمی شه.

کامنت

برای اینکه بتونین توی avantfax فکسی دریافت کنید باید فکس های ورودی رو فعال کنید حالت دیفالتش فکر کنم غیر فعال باشه فقط میتونید فکس ارسال کنید .
        اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

خب از کجا فعال میشه؟

کامنت

سلام و تشکر از آموزش دقیق و کاملتون
            من هایلا رو کامل نصب کردم ولی نمیدونم چطوری ارسال و دریافت فکس از طریق هایلا می تونم بکنم. ضمنا هایلا کلاینترو هم نصب کردم ولی کار نمیکنه و همش ارور incorect login میدهد.

کامنت

سلام

با سلام من به یک مشکلی در الستیکس برخورد کردم که هر کاری کردم و با سرچ های فراوان و نصب الستیکس چند بار درست نشدمن آوانت فکس را تونستم بر روی ویرچیوال ماشین نصب کنم و کار هم کردولی الان که می روم روی سرور نصب کنم تونستم تا نصب وب مین و هایلا فکس پیش بروم ولی در نصب آوانت فکس دوچار مشکل می شومدر منوی ادآنز هم این ارور را می نویسد

کد PHP:
               The system can not connect to the Web Service resourcePlease check your Internet connection
              ولی من هم پینگ را دارم و دیفالت گیت وی و دی ان اس را هم درست دادمو در هنگام نصب آوانت فکس هم این ارور را می دهد

کد PHP:
              ping google.comping 8.8.8.8ping 4.2.2.4ping mirror.elastix.org 
              کد PHP:
              #chmod 755 rh-instal.sh#./rh-install.rh[root@nasiri tmp]# cd avantfax-3.3.0[root@nasiri avantfax-3.3.0]# ./rh-install.shChecking for HylaFAX installationWarning: ROOTMYSQLPWD is not set but MySQL server is installedPausing 10 seconds to give time to set ROOTMYSQL in rh-prefs.txtHit Ctrl-C to quitLoaded plugins: fastestmirrorLoading mirror speeds from cached hostfileCould not retrieve mirrorlist http://mirror.elastix.org/?release=2...mercial_addons error was[Errno 12] Timeout: Error: Cannot find a valid baseurl for repo: commercial-addonsno package provides netpbm-progsno package provides php-pecl-Fileinfono package provides ImageMagick-develno package provides libungifno package provides ImageMagickno package provides expectno package provides php-pear-Mail-Mimeno package provides php-pear-Mailno package provides php-pear-Net-SMTPno package provides php-pear-MDB2-Driver-mysqlError: failed to provide necessary RPM tools, exiting 

لطفا راهنمایی کنید دیگه اصلا نمی دونم باید چه کار کنم
              آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-14-2020, 12:10 AM.

کامنت

از اتصال سیستمتون به اینترنت مطمئن شید
                مثلا یه پکیج دیگه نصب کنید ببینید مشکل ندارید؟
                صرف اینکه پینگ دارید ملاک نیست
                از دی ان اس مطمئن شید
                ریپازیتوری هاتون رو هم چک کنید
                دقیقا په پیغامی میده؟

کامنت

نوشته شده توسط Mohammad Habili مشاهده پست
                  از اتصال سیستمتون به اینترنت مطمئن شید
                  مثلا یه پکیج دیگه نصب کنید ببینید مشکل ندارید؟
                  صرف اینکه پینگ دارید ملاک نیست
                  از دی ان اس مطمئن شید
                  ریپازیتوری هاتون رو هم چک کنید
                  دقیقا په پیغامی میده؟
                  من قبلا با همین سیستم و با همین آی پی و با همین شرایط نصب کردم ولی نمیدونم چه دردی داره که الان نمیشه

کامنت

اگه قرار باشه فایل نگیره پس نباید این دستور هم کار کنه که با کمال تعجب مثله بنز کار میکنه
                    کد PHP:
                    wget http://downloads.sourceforge.net/project/avantfax/avantfax-3.3.3.tgz 
                    حالا نظرت؟
                    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-14-2020, 12:10 AM.

کامنت

وی پی ان زدم نصب کرد
                      یعنی رفته قاطی باقالی ها

یه سوال :
                      میدونید فایل هایی رو که موقع نصب دانلود میکنه چیه که خودمون یه بار دستی دانلود کنیم که هر دفعه نخواهیم وی پی ان بزنیم؟؟
                      اگه بشه خیلی خوبه

کامنت

نوشته شده توسط mohsen_fallah مشاهده پست
                        من قبلا با همین سیستم و با همین آی پی و با همین شرایط نصب کردم ولی نمیدونم چه دردی داره که الان نمیشه
                        متاسفانه ip های ایران رو بستن ولی میتونید با دستکاری ریپازیتوریها مشکلتون رو برطرف کنید .

کامنت

با سلام
                          منهم dnc و گیت وی را ست کردم و هر دو را 192.168.1.1 گذاشتم ولی نمیشه. اگر ipهای ایران مشکل دارد لطفا روش نصب آن را بگویید. ممنونم

کامنت

ببینید اگر میخواهید از طریق وب الستیکس چیزی نصب کنید و به مشکل بر میخورید به احتمال زیاد باید وی پی ان بزنید چون گویا سایت addons رو فیلتر کردن
                            ولی اگر در شل در نصب پکیجی با مشکل روبه رو میشید با توجه به نوع error یا باید ریپازیتوری رو یه تغییر کوچک بدین و یا در صورت نیاز به وی پی ان در yum.conf انرا add کنید
                            لطفا بگین که دقیقا به چه مشکلی برمیخورید

کامنت

نوشته شده توسط Mohammad Habili مشاهده پست
                              ببینید اگر میخواهید از طریق وب الستیکس چیزی نصب کنید و به مشکل بر میخورید به احتمال زیاد باید وی پی ان بزنید چون گویا سایت addons رو فیلتر کردن
                              ولی اگر در شل در نصب پکیجی با مشکل روبه رو میشید با توجه به نوع error یا باید ریپازیتوری رو یه تغییر کوچک بدین و یا در صورت نیاز به وی پی ان در yum.conf انرا add کنید
                              لطفا بگین که دقیقا به چه مشکلی برمیخورید
                              جفتش :73::73:

یعنی هم موقع add-on نصب کردن نمیشه هم موقع نصب پکیج تو شل
                              مثلا add-on کالسنتر رو میخوام نصب کنم تا 19 میره بعد ارور میده
                              میخوام تو شل آوانت فکس رو نصب کنم ارور میده

حالا فرض کن رفتم یه جایی که وی پی ان نبود اونوقت چه گلی باید به سر گرفت آیا؟
                              این ریپازیتوری که گفتی چیه؟
                              چه جوری تغییر میدن؟
                              و چه تغییری میدن؟

ممنون

کامنت

با سلام به همه دوستان
                                من نیاز زیادی به avantfax دارم
                                لطفا دوستان بگند که چجوری از وی پی ان استفاده می کنند برای نصب آوانت فکس
                                اگر زحمتی نیست به طور کامل
                                خواهشا

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                                در حال انجام ...
                                X