اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اشغال ماندن خط بعد از تماس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اشغال ماندن خط بعد از تماس

سلام
    از طریق sip بین سانترال و الستیکس ارتباط وجود داره .
    الان از بیرون از شرکت وقتی شماره گیری می کنیم به الستیکس وصل میشه و IVR پخش میشه.
    مشکل اینحاست که وقتی تماس رو قطع می کنی ، خط آزاد نمیشه اگر همون موقع دوباره تماس بگیری بوق اشغال می زنه .
    تقریبا 1 دقیقا بعد آزاد میشه.به نظرتون مشکلش چیه؟؟؟؟

busy detection رو فعال کردین ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

از کدوم قسمت باید فعالش کنم؟
      از کارت fxo استفاده نکردما

کامنت

از این اموزش استفاده کنید.

حل مشکل Hangup نشدن تماس ها در Asterisk
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 05-16-2021, 03:48 PM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

مگه chan_dahdi مربوط به کارت نیست؟؟؟

کامنت

بله این فایل مربوط به تنظیمات کارت هست.
            Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
            Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
            Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
            LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

خوب با توجه به اینکه من از کارت استفاده نکردم و با sip ترانک ارتباط دارم این مورد نمی تونه مشکل منو حل کنه.
              آخرین ویرایش توسط karaneh; در تاریخ/ساعت 11-23-2015, 11:40 AM.

کامنت

درسته بررسی این فایل کمکتون نمیکنه
                شما جزییات مربوط به ترانک رو بررسی کنید.
                Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

ممنون از راهنمایی تون
                  تمام صفحاتی که مربوط به ترانک sip بوده رو چک کردم به نظرتون کدوم قسمت رو باید بررسی کنم؟

کامنت

سلام
                    من یه سرور الستیک دارم و یک گیتوی نیوراک hx440e با 4 fxo که به صورت sip trunk با هم در ارتباط هستن، زمانی که از خط شهری تماس میگیریم و بعد قطع میکنم حدود 1 دقیقه و 30 ثانیه طول میکشه تا خط قطع بشه چراااااااااا؟؟؟؟
                    ولی زمانی که از تلفن voip خط شهری رو میگیرم و بعد قطع میکنم درست عمل میکنه و ارتباط بلافاصله قطع میشه...
                    باید چیکارش کنم؟؟؟
                    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 05-16-2021, 03:48 PM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                    در حال انجام ...
                    X