اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در ارسال و دریافت فکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در ارسال و دریافت فکس

دوستان چجوری میشه از یک داخلی به داخلی دیگه روی همون الستیکس فکس فرستاد...!!!
    من دوتا داخلی IAX2 داختم هر دوشون هر فکس سرور مجازی براشون ایجاد کردم و run and idle هم شدن...!!!
    توی پنل الستیکس بخش ارسال فکس از داخلی اولی به داخلی دومی که فکس ارسال می کنم میگه با موفقیت ارسال شد ولی چیری دریافت نمیشه....!!!

سلام پنل faxviewer را بررسی کنید باید ارسال و دریافت شود. به چه نحوی ارسال میکنید؟ یعنی در تب send fax مقصد را دقیقا باید شماره داخلی فکس بنویسید.

کامنت

داخلی های فکس 1001 و 1002 هست که روی iax2 ساخته شده
      یک داخلی هم از نوع SIP ساختم با شماره 1000 گه وقتی از روی سافت فون از 1000 به 1001 تماس میگیرم بوق فکس مزنه توی قسمت ارسال فکس شماره فکس مبداء را میزنم 1001 و شماره مقصد را میزنم 1002 ولی فکسی ارسال نمیشه و همینطور توی queue می مونه

کامنت

یعنی در پنل fax viewer هم دو فکس ارسالی و دریافتی موجود نیست؟!!
        Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
        Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
        Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
        LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

نه میمونه توی queue

کامنت

فکس وقتی در حال شدن هست توی queue نشون داده میشه ، وقتی که ارسال شد اگه به یک شماره داخلی ارسال شده باشه دو تا فایل میسازه یکی out یعنی ارسال شده و دیگری in یعنی دریافت شده ، اما اگه به بیرون الستیکس ارسال شده باشه فقط out رو میسازه یعنی فکس به بیرون ارسال شده .
            نکته : اگه فکس به درستی ارسال شده باشه آخرش done نوشته میشه در غیر اینصورت علت ارسال نشدن رو مینویسه .
            او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
            نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

این پیغامی که بعد از 10 دقیقه ظاهر شده
              ttyIAX1: Waiting for modem to come ready - [S] No answer from remote

کامنت

این پیغام که برای idle* شدن دوباره مودم هست
                بعد از ارسال اینو میده؟

کامنت

کد:
                  SEND: Failure to train remote modem at 2400 bps or minimum speed; 
                  Giving up after 3 attempts to send same page "docq/doc18.pdf;c1", dirnum 0
                  اون ور صفحه خالی تحویل میگیرن
                  برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	foip.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	79.0 KB
شناسه:	17276
                  آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-20-2016, 11:08 AM.

کامنت

این مشکل رو من هم داشتم که بالاخره به نتیجه رسید.
                    مشکل این بود که داخلی های فکس به درستی رجیستر شدن و دریافت فکس هم کامل داشتم ولی ارسال نداشتم چه به بیرون چه ارسال فکس داخلی.
                    راه حل برای من خیلی ساده تر از اون چیزی بود که فکر میکردم، فقط کافی بود کلمه عبور داخلی فکس یا همون iax رو طوری انتخاب کنم که کارکتر @ نداشته باشه.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                    در حال انجام ...
                    X