اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل با فکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل با فکس

ما برای فکس از الستیکس و آوانت استفاده می کنیم، سیستم به درستی کار می کنه ولی یک روز در میون فکس از حالت Running and idle on ttyIAX1 در می یاد و باید virtual fax را حذف و از اول ایجاد کنیم تا دوباره dle شود.
    مشکل از کجا می تونه باشه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ایندفعه که این مشکل اتفاق افتاد ویرچوال رو حذف نکنید و فقط دو دستور زیر رو بزنید و ببینید ok میشن ؟!
    کد PHP:
    service iaxmodem restart
    service hylafax restart 
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 03-03-2015, 07:27 PM.
    Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
    Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
    Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
    LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

سلام
      من هم همین مشکل رو دارم ولی با دستور های بالا مشکلم برطرف نشده . نظرتون چیه ؟ از کجا میتونه باشه ؟

کامنت

سلام خوب طبیعتا باید بررسی بشه مثلا لاگ فکس و ...
        البته احتمال این هم هست که مشکل از iax باشه
        این بار در صورت بروز مشکل یکبار ماژول iax رو آنلود و لود کنین ببینید باز همچنان مشکل هست ؟؟؟؟!
        Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
        Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
        Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
        LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

من هم همین مشکل رو داشتم و توی لاگ استریسک این error رو میداد :
          کد PHP:
          chan_iax2.c:8978 update_registryRestricting registration for peer '250' to 60 seconds (requested 300
          برای رفع این error باید توی مسیر:
          کد PHP:
           /etc/iaxmodem-cfg.ttyIAX1 
          مقدار پیشفرض refresh رو از 300 به مقداری که توی error نشان داده شده تغییر داد مثلن برای من همینطور که توی error مشخصه مقدار 60 بود که به این عدد تغییر دادم و مشکلم حل شد .
          و در آخر:
          کد PHP:
          service iaxmodem restart
          service hylafax restart 
          و دلیل دیگه هم میتونه رولهایی باشه که توی فایروال الستیکس نوشتین که ویرچوال فگس رو on ttyIAX1 قرار میده.
          آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 03-03-2015, 07:29 PM.
          او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
          نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

از کجا می توان رول ها ی فایروال را تغییر داد ؟

کامنت

شما به چند طریق میتونید به رولهایی که توی فایروال الستیکس هست دسترسی داشته باشید .
              1 - توی الستیکس تب security --> firewal -->firewall rules
              2 - از طریق سرویس iptables توی محیط کامند لینوکس هم میتونید تغییر بدید .
              او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
              نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X