اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

چت Zoiper کار نمیکنه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

چت Zoiper کار نمیکنه

سلام دوستان من توی شبکه ام سافت فون Zoiperاستفاده میکنم هم نسخه اندرویدی هم ویندوزی ولی در هیچ کدوم از این نسخه ها پیام متنی کار نمیکنه..میخواستم بدونم ایا نیاز هست روی سرور الستیکس کار خاصی انجام بدم تا قابلیت چت فعال بشه یا خیر

ممنون

این تاپیک رو ببینید
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:47 PM.

کامنت

من هم زویپر استفاده میکنم دیگه مهندس
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:47 PM.

کامنت

من که نگفتم چی استفاده میکنید . اون چیزی که گذاشتم لینک هستش نه سوال .
        روی Softphone کلیک کنید .

کامنت

برای فعال کردن چت نیاز به انجام تنظیماتی روی سرور نیست؟

کامنت

باید به قسمت open fire رفته و تنظیمات را انجام دهید سپس داخلی مربوطه را رجیستر کنید.

کامنت

یعنی برای اینکه با سافت فون چت کنم نه با اسپارک..نیاز به Open Fier هست؟

کامنت

اکثر سافت فون ها چت شون بسته هست یعنی جزء فیچرهای پولی هست باید بخری اون فیچر رو. ولی اگر تعداد کاربراتون زیاده از یک چت سرور جدا استفاده کنید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام همونطور که آقای کریمی فرمودند باید تنظیمات openfire رو انجام بدید تا چت سرور الستیکس فعال بشه .
                  Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                  Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                  Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                  LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

منظورم چت با سافت فون هست وگر از Bigant بعنوان چت سرور استفاده میکنیم

کامنت

متاسفاته من bigant رو تست نکردم
                      ولی چرا ejabberd رو نصب نمیکنین. خیلی عالی کار میکنه
                      Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                      Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                      Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                      LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

والله خانم مهندس هدف من چت کردن روی گوشی موبایل هست روی دسکتاپ یگ انت ذاریم که همه جور امکاناتی داره و مشکلی نداریم

کامنت

سلام
                          این دوستمون سوال کردن میخوان توسط Zoiper اندروید چت کنن
                          آیا باید قسمت open fire الستیکس فعال بشه تا بتونیم از zoiper اندروید برای چت استفاده کنیم
                          من open fire رو فعال کردم و توسط برنامه spark در ویندوز میتونم چت کنم ولی میخوام روی zoiper اندروید اینکارو بکنم
                          لطفا تنظیماتشو بفرمایید

ممنون

کامنت

تنظیماتی نداره . فقط باید برنامه رو نصب کنید و استفاده کنید .

کامنت

یعنی هیچ تنظیماتی نباید روی zoiper یا Open fire انجام بدم؟! پورت open fire ر 5038 هستا
                              الان openfire فعاله ولی وقتی پیام از zoiper میفرستم نمیره
                              الان شماره ویپم 300 هست .... چه اکانتی باید توی zoiper بسازم؟!

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                              در حال انجام ...
                              X