اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

راه اندازی الستیکس

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

راه اندازی الستیکس

دوستان من یک پروژه voip با الستیکس راه اندازی کردم گیتوی نیوراک hx هست فقط چند مشکل پیش اومده :
    یکی اینکه وقتی از بیرون تماس میگیرم و به ivr وصل میشم مثلا با انتخاب 2 به منشی وصل میشم و تلفن منشی که زنگ میخوره قطع میکنم اما تلفن منشی مدام در حال زنگ خوردنه و قطع نمیشه ، در ضمن شماره کسی هم که از بیرون تماس میگیره روی soft phone نمی افته .
    و دوم اینکه وقتی به بیرون تماس میگیرم زمان زیادی طول میکشه تا شماره ای که گرفتم زنگ بخوره .
    از اساتید و دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
    او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
    نگذار این چرخه قطع شود:279:

کسی نیست راهنمایی کنه یا جواب بده ؟

کامنت

سلام تنظیمات tone رو ایران انتخاب کردید ؟ کالر آیدی رو before ringing انتخاب کنید اگر مشکلی بود دوباره بفرمایید

کامنت

ممنون که جواب دادید
        نه روی ایران تنظیم نکردم ، از بیرون که زنگ میزنم به یک داخلی وصل میشم اما وقتی که تماس قطع میکنم داخلی هنوز در حال زنگ خوردنه .
        به نظرتون مشکل از کجاست ؟

کامنت

tone رو روی ایران ست کن و تست بگیر

کامنت

توی گیتوی یا الستیکس ؟

کامنت

داخل گیت وی :202: اگر اشتباه نکنم تب advanced

کامنت

سوال دیگه اینکه چرا شماره تماس گیرنده نمی افته روی داخلی ؟
                شماره تماس گیرنده روی soft phone نمی افته و فقط عدد 9 که توی gateway واسه line که pstn وصل میکنم روی تلفن هام می افته .

کامنت

یعنی کالر آیدی ندارین؟ در همون تب advance یکی از زیر منوی ها باید گزینه ی before ringing a رو انتخاب کنین.
                  Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                  Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                  Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                  LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

از همه اساتید به خاطر راهنماییشون سپاسگذارم .

کا
                    لر آیدی رو before ringing
                    رو انتخاب کردم و tone رو هم ایران تنظیم کردم اما باز هم همون مشکلات وجود داره،
                    1- وقتی از بیرون کسی زنگ میزنه و به داخلی وصل میشه تماس که قطع میشه داخلی مدام زنگ میخوره و اصلن قطع نمیشه .
                    2 - کسی از بیرون تماس میگیره فقط عدد 9 می افته و شماره تماس گیرنده نمی افته .

از اساتید و دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

کامنت

ترانک ok هست و میتونم به بیرون تماس بگیرم و از بیرون تماس داشته باشم و تنها مشکلم اینه که گفتم .
                      امکان داره از کانفیگ elastix باشه ؟

کامنت

سلام نه از الستیکس نیست از تنظیمات گیت وی تونه
                        دوتا گزینه هست باید عددش چنج بشه دقیق یادم نیست تو کدوم تب هست
                        آخرین ویرایش توسط masome vahid; در تاریخ/ساعت 01-05-2015, 02:11 PM.
                        Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                        Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                        Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                        LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

به کمک خانم وحید مشکلم حل شد ،
                          تشکر ویژه از خانم وحید .
                          حالا راه حل :
                          در تب advance به زیر تب line میرویم و در پایین صفحه دو گزینه on-time , off time وجود داره که default هر دو 350 میباشند که با راهنمایی خانم وحید روی 250 تنظیم کردم و مشکلم حل شد .
                          advance---->line---->on time=250 , off time=250

کامنت

ممنون که نحوه حل مشکل رو اطلاع دادین براتون آرزوی موفقیت دارم.
                            بسته شد :280:

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                            در حال انجام ...
                            X