اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

رجیستر نشدن ترانک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

رجیستر نشدن ترانک

اساتید راهنمایی کنید
    ترانک طبق همین فروم تنظیم کردم اما رجیستر نمیشه و UNREACHABLE میده ، تماس هم میگیرم تقریبا همینو میگه
    Unable to create channel of type 'IAX2'
    هر چی سرچ میزنم نمیتونم درستش کنم ..
    او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
    نگذار این چرخه قطع شود:279:

سلام هر دوتا سرور تون توی شبکه لوکال هستند ؟ یا اینکه هر سرور در یک شهر وجود داره و از طریق بستر اینترنت ترانک زدین ؟ این error که میده یعنی اینکه نمیتونه trunk iax رو ایجاد کنه
    Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
    Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
    Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
    LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

سرور الستیکس و تو محیط مجازی هستند
      بین دوتا الستیکس دو تا میکروتیک گذاشتم که روتینگ رو انجام میده .

کامنت

ping هر دوتا سرور رو به صورت مداوم بگیرید ببینید قطع وصلی وسطش پیش میاد یا نه ؟ کانفیگ های شبکه هم باید بررسی بشه
        Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
        Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
        Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
        LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

پینگ دارن اما ترانک رجیستر نمیشه ، بنظرتون مشکل چیه ؟

کامنت

شبکه داخلی 1 و الستیکس 1------------میکروتیک--------------میکروتیک-----------الستیکس 2 و شبکه داخلی 2
            تقریبا این دیاگرام شبکه هست،روی میکروتیک ها روتینگ تعریف کردم پینگ هم دارند اما ترانک رجیستر نمیشه ، نمیدونم چرا ؟

کامنت

با تشکر از همه دوستان
              درست شد ، یه مشکل تو میکروتیک بود که حلش کردم و داخلی های دو شبکه میتونن با هم در تماس باشن .

کامنت

خیلی ممنون که اطلاع دادین اگر تمایل داشتین ایراد کار رو بفرمایید که از تجربه شما هم استفاده کنیم. خیلی ممنون:280:

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

تو port forwarding یکی از roule که تنظیم کرده بودم اشتباه بود به صورت زیر اصلاحش کردم ،
                  ip firewall nat add chain=dstnat action=dst-nat to-address=ip server to-port=4569 protocol=udp in-interface=ip public dst-port=4569
                  باز هم دوستان اگه دوستان نظری دارند میتونند تو همین پست اضافه کنند .

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                  در حال انجام ...
                  X