اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در تماس های خروجی "شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد"

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در تماس های خروجی "شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد"

سلام
    اخیرا مشکلی در سیستم تلفنی من به وجود اومده اینه که تماس های خروجی من یکی در میان برقرار نمی شه یعنی از سرور خارج میشه میره سمت مخابرات و این ارور رو میده که "شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد" اگه از دوستان کسی این مشکل رو داشته ممنون میشم کمکم کنه
    من فکرکنم الستیکس 9 رو از اول شماره حذف نمکنه و میفرسته بیرون واسه همین این پیغام پخش میشه
    تماس های خروجی با شماره 9 و 7 قبل از شماره انجام میشود که در هر صورت این مشکل وجود دارد
    کارت تلفنی سنگوما مدل A400 رو استفاده میکنم با 6 تا ماژول FXO
    سیستم تلفنی هم الستیکس
    سافت فونی که استفاده می کنم ورژن 2 Zoiper هست

با تشکر

سلام وقتی که شما یه شماره رو از سرور الستیکس به سمت خطوط مخابرات ارسال میکنید و چنین آلارمی از مخابرات دریافت میکنید مطمینا شماره ای که ارسال کردین اشتباه بوده و چنین شماره ای در شبکه مخابرات وجود نداشته حالا یا همون قضیه ای که خودتون گفتین هست که سرشماره رو با خود شماره ارسال میکنه و یا اینکه شماره رو اشتباه وارد میکنید. در روت خروجی الستیکس ۹ رو در کدوم یک از فیلدها وارد کردین ؟ دقت کنید که ۹ رو باید در فیلد prifix قرار بدین و در فیلد machpatern فقط .x یا دات . رو قرار بدین که prefix از mackpatern کاملا مجزا هست. اگر روت خروجی شما درست بود لاگ استریسک رو بررسی کنید ببینید دقیقا چه شماره ای از طریق چنل تون به بیرون ارسال میشه ؟
    Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
    Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
    Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
    LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

نوشته شده توسط Backtrack مشاهده پست
      سلام وقتی که شما یه شماره رو از سرور الستیکس به سمت خطوط مخابرات ارسال میکنید و چنین آلارمی از مخابرات دریافت میکنید مطمینا شماره ای که ارسال کردین اشتباه بوده و چنین شماره ای در شبکه مخابرات وجود نداشته حالا یا همون قضیه ای که خودتون گفتین هست که سرشماره رو با خود شماره ارسال میکنه و یا اینکه شماره رو اشتباه وارد میکنید. در روت خروجی الستیکس ۹ رو در کدوم یک از فیلدها وارد کردین ؟ دقت کنید که ۹ رو باید در فیلد prifix قرار بدین و در فیلد machpatern فقط .x یا دات . رو قرار بدین که prefix از mackpatern کاملا مجزا هست. اگر روت خروجی شما درست بود لاگ استریسک رو بررسی کنید ببینید دقیقا چه شماره ای از طریق چنل تون به بیرون ارسال میشه ؟
      تنظیمان outgoing درست است اگر اشتباه بود که برای کل تماس هام این اتفاق میفته نه یکی در میان
      ممکن است به خاطر DTMF باشد؟ من کل خط هام آنالوگ و باید DTMF رو در حالت inband قرار بدم ؟

کامنت

DTMF رو rfc2833 قرار بدین و اگر مقدوره لاگ یکی از این تماس های ناموفق رو ارسال کنید.
        Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
        Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
        Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
        LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X