اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

dreaded call

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  سوال dreaded call

  من(تماس گیرنده) از ویپ شرکت با شما تماس میگیرم و این تماس به هر دلیلی قطع میشه(یا آنتن میره یا صحبتمان تمام میشه) وقتی شما به شرکت زنگ میزنید میخوام یه ای وی ار پخش بشه که تمایل دارین به همان داخلی وصل بشید یا در صف اصلی قرار بگیرین که بسته به انتخاب شما یه به (تماس گیرنده) وصل بشین یا به صف اصلی
  ممنون از همه شما دوستان گرامی

  #2
  سلام
  شما باید یه دیتابیس ایجاد کنید و موقعی که تماسی به اپراتوری وصل میشه یه رکورد در دیتابیس ذخیره کنید : (شماره مخاطب و داخلی اپراتور)
  بعد در ابتدای هر تماس اولین حرکتی که میکنید اینه که از اون دیتابیس یه کوئری بگیرید ببینید اگر اون شماره مخاطب در دیتابیس موجوده به اپراتور مربوطه وصلش کنید در غیر اینصورت که روال عادیشو طی کنه.
  Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

  Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

  Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
  Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
  Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
  LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

  Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

  کامنت

  درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

  انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

  شبکه های اجتماعی
  در حال انجام ...
  X