اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

انتقال فکس به یک شماره ی خارج از شرکت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

انتقال فکس به یک شماره ی خارج از شرکت

سلام
    روی fax.ir یه اکانت فکس داریم
    توی IVR تعریف شده با شماره 5 برای ارسال فکس تماس به شماره ای که fax.ir داده منتقل بشه
    تماس منتفل میشه و بوق فکس هم میخوره اما فکس ارسال نمیشه
    قلبا یه فکس داشتیم که روی سانترال پاناسونیک بود و روی اون فکس رو مینداختیم اونموقع هم همینطور بود
    dialplan به صورت هست :
    exten => 5,1,Dial(SIP/MX8/faxnumber)

گیت وی نیوراک mx8 هست
    تنظیمات Foip روی T30&T38 هست و سرعت هم 14400 bps هست
    توی کدک ها هم در گیت وی همه رو اضافه کردم GSM/20,PCMU/20,G723/30,PCMA/20,iLBC/30,G729A/20
    تنظیمات مربوط به ترانک بین گیت وی و استریسک هم به این شکله :
    disallow=all
    allow=alaw
    allow=ulaw
    allow=g729
    مشکل فکر میکنید از کجا میتونه باشه ؟

سلام خوب اینکه فقط صرفا داره dial میکنه پس sendfax کجا لحاظ شده؟؟؟؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

خوب وقتی که دیال میکنه مگه تماس گیرنده رو به اون شماره متصل نمیکنه؟!
      دیگه مگه لزومی داره استریسک sendfax کنه ؟!

کامنت

اول اینکه کدک g723 رو هم در ترانکتون فعال کنید
        من دقیقا نفهمیدم وقتی کسی ۵ رو میگیره خوب فقط یه شماره دایال میشه خوب فکس چه جوری ارسال میشه؟
        آخرین ویرایش توسط masome vahid; در تاریخ/ساعت 04-29-2015, 02:03 PM.

کامنت

وقتی شماره گرفته میشه تماس گیرنه به اون فکس متصل میشه و صدای بوق فکس میزنه اونوقت تماس گیرنده فکسش رو ارسال میکنه که اما ارسال نمیشه فکسش
          حالا کلا برای ارسال فکس چه کار باید کرد؟
          یعنی مثلا کسی که فلان سماره رو گرفت یا اینکه از تو ivr فلان شماره رو گرفت به فکس متصل بشه و فکس ارسال کنه

کامنت

یعنی از رو دستگاه فکس دارید زنگ میزنید و بعد از شنیدن بوق فکس دکمه ی ارسال رو میزنید؟؟؟

کامنت

در ساختمان A با استریسک ویپ راه اندازی شده
              در ساختمان B سیستم عادی تلفن سنتی به همراه یک عدد دستگاه فکس وجود دارد
              شماره فکس در ساختمان B مثلا 999888 هست که یک فکس عادی که به خط شهری مستقیم وصله
              روی IVR ساختمان B ست شده که وقتی ۵ گرفته شد شماره ی 999888 گرفته بشه و تماس گیرنده به اون وصل بشه
              این کار صورت میگیره و تماس گیرنده به فکس وصل میشه و بوق فکس هم زده میشه و تماس گیرنده ارسال فکس می کنه اما فکس ارسال نمیشه
              تمام فرمانی هم که بنده در IVR گذاشتم همین یک خط میباشد
              اگر توضیحات ناقص بود بفرمایید بازم توضیح بدم

exten => 5,1,Dial(SIP/MX8/999888)

اگر کار دیگه ای مثل sendfax هم نیاز هست راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
              آخرین ویرایش توسط sepehr912; در تاریخ/ساعت 04-28-2015, 11:17 AM.

کامنت

مشکل از کدک بود دوباره نصب کردم اوکی شد
                ممنون

کامنت

سلام میشه بفرمایید چیو روباره نصب کردین؟

کامنت

codec g723

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                    در حال انجام ...
                    X