اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در dialplan سناریو دورکاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در dialplan سناریو دورکاری

با سلام
    من تو یه پروژه لازم دارم به کاربرایی که دورکاری انجام میدن اجازه بدم از یه خط شهری ثابت شرکت با مشتری تماس بگیرن حالا نمیدونم dialplan این سناریو رو چجوری بنویسم.
    من از کارت openvox استفاده میکنم که دو تا خط شهری بهش وصله و کاربر من به خط اول زنگ میزنه بعد از تایید هویت باید بهش اجازه بدم که از خط شهری دوم با مشتری تماس بگیره.

ممنون میشم راهنماییم کنین

احتیاج به روت خاصی نداره برای این کار دو تا روش میتونی انجام بدین یا از vpn استفاده کنید که کاربرتون از تو خونهش وی پی ان بزنه و وصل شه به شبکه شرکت تون و داخلیش و ریجیستر کنه و شروع کنه به تماس گرفتن یا اینکه مستقیما روی ip public تون وصل شه که باید حتما تنظیمات امنیتیشم انجام بدین که خدایی نکرده هک نکند.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

اگر خواستيد دايلپلنش رو هم بنويسيد بايد روت تعريف كنيد در كانتكس پورت موردنظر كه اگر كالرآيدي كسي كه زنگ زد مثلا باشه 88994455 وصل بشه به پورت مورد نظر
      يعني اول چك كنه واگر كالر آيديش برار با اون شماره اي باشه كه قرار كارمند دوركار ازش زنگ بزنه وصلش كنه به پورت fxo
      يعني اون پورت رو دايال كنه
      Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
      Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
      Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
      LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X