اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اکسپایر کردن استریسک

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  اکسپایر کردن استریسک

  سلام
  چطوری می تونم یه رمزی چیزی در استریسک تعریف کنم تا استریسکم بعده یه مدت که من اونو تعریف می کنم از کار بیفته و بعبارتی اکسپایر بشه و با وارد کردن آن رمز دوباره فعال شه؟

  #2
  سلام اکسپایر که فکر نکنم بشه ولی میتونید استریسک رو از کار بندازین و دستور service asterisk stop رو بزارین توی crontab و بهش زمان بدین که مثلا یک هفته دیگه اجرا کنه این دستور رو.بعد از یک هفته که اجرا بشه استریسک تون از کار میوفته

  من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

  کامنت

  درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

  انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

  شبکه های اجتماعی
  در حال انجام ...
  X