اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

قطعی تماس های شهری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

قطعی تماس های شهری

سلام به همه

دوستان کسی با این مشکل مواجه شده که در الستیکس 2.4 در تماس از خطوط شهری به داخلی ها حین مکالمه تماس قطع بشه؟
    زمان قطع شدن در تماس ها متفاوت هست یکی دو دقیقه یکی ده دقیقه و یکی اصلن قطع نشه
    همچنین برای تماس گیرنده های مختلف این اتفاق می افته
    الستیکی یک کارت 8 پورت openvox داره ، تلفن ها و الستیکس داخل یک شبکه بدون هیچ nat قرار دارند
    این مشکل در روزهای مختلف بدون الگو خاصی تکرار می شه
    بیشتر تماس هایی که با این سیستم گرفته می شود از استان های دیگر است

با سپاس از توجه دوستان

سلام میتونید موقع قطعی لاگ ها رو بگیرید و ارسال کنید ؟ الستیکس 64 یا 32 بیتی نصب کردین ؟ من یکبار مشکلی مشابه این داشتم که chanel ها در کارتم هر چند وقت یکبار pause میشدند وقتی لاگ های سیستم عامل رو بررسی کردم متوجه شدم که مشکل از معماری سیستم عامل هست و زمانی که به 32 تغییر دادم مشکل برطرف شد.

کامنت

سیستم عامل 32 بیتی هست
      دقیقن نمی دونم باید لاگ کجا رو ببینم یا بگیرم
      وقت هایی این اتفاق می افته که پیش بینی نشده است و من بعدن مطلع می شوم اما زمان و کالر آی دی تماس رو دارم
      ممنون می شم راهنمایی کنید

کامنت

از یوزرهاتون بخواین موقعی که تماس قعطع میشه ساعت و دقیقه اون اتفاق رو به شما اطلاع بدن و شما با توجه به تاریخ و ساعت دقیق در مسیر زیر دنبال علت قطعی تماس بگردید :
        کد PHP:
        /var/log/asterisk

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X