اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش نصب سیستم عامل (OS) میکروتیک در Virtualbox و VMware (تصویری)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

آموزش نصب سیستم عامل (OS) میکروتیک در Virtualbox و VMware (تصویری)

سلام خدمت دوستان و سروران گرامی
    توی این آموزش نصب سیستم عامل میکروتیک بر روی ویرچوال باکس رو به صورت کامل توضیح دادم. دوستانی که قصد کار کردن و تمرین بر روی میکروتیک رو دارند ولی امکانات سخت افزاری ندارند میتونن با این روش چند تا OS میکروتیک رو بر روی محیط مجازی نصب کرده و تمارین و کارهای خودشون رو در محیط مجازی انجام بدن .

لینک دانلود :

حجم : 19M
    پسورد : commandsource.org
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-24-2016, 04:28 PM.

یدونه باشی

کامنت

نوشته شده توسط jalal مشاهده پست
      یدونه باشی
      انجام وظیفه بوده

کامنت

پاينده باد

کامنت

سلام . ممنون.. ولی آخر دانلودش ارور میده.. کاش یه لینک دیگه هم میذاشتید

کامنت

نوشته شده توسط radikal-2 مشاهده پست
            سلام . ممنون.. ولی آخر دانلودش ارور میده.. کاش یه لینک دیگه هم میذاشتید
            سلام
            من تست کردم مشکلی نداشت لینک دانلود . یه لینک دانلود دیگه میدم برای 4share هستش :

لینک دانلود :

کامنت

سلام ... ممنون بابت این ویدیو .... پسورد درسته ؟؟؟ آخه واسه من ارور crc رو میده .... ریپیرشم کردم بازم مشکل داره!!!!

کامنت

نوشته شده توسط Invincible1993 مشاهده پست
                سلام ... ممنون بابت این ویدیو .... پسورد درسته ؟؟؟ آخه واسه من ارور crc رو میده .... ریپیرشم کردم بازم مشکل داره!!!!
                سلام . پسورد commandsource.org هست. اگر باز مشکلی بود اطلاع بدین.
                Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	Capture.PNG
نمایش ها:	1
اندازه:	55.1 KB
شناسه:	17069 به نظرتون مشکل چیه ؟؟

کامنت

سلام با عرض پوزش پسورد اصلاح شد. لطفا به اولین پست مراجعه فرمایید.

کامنت

بی نهایت ممنون از لطفتون .....

کامنت

لطف دارین . موفق باشید :)

کامنت

سلام
                          من مشکلی ندارم ولی mac address رو نم یتونم ببینم تنظیمات کارت شبکه رو هر کاری بگید کردم اما نمیشه که نمیشه :(

کامنت

سلام روی چی نصب کردین Os mikrotik رو ؟ کارت شبکه رو روی حالت bridge گذاشتین ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام
                              من تمام مراحل نصب میکروتیک رو روی ماشین مجازی virtualbox انجام دادم و کاملا هم نصب شد ، مثل توی فیلم آموزش .
                              اما توی winbox چیزی پیدا نمیشه که به اون کانکت بشم .
                              به نظرتون عیبش کجاست ؟

- - - Updated - - -

سلام
                              من تمام مراحل نصب میکروتیک رو روی ماشین مجازی virtualbox انجام دادم و کاملا هم نصب شد ، مثل توی فیلم آموزش .
                              اما توی winbox چیزی پیدا نمیشه که به اون کانکت بشم .
                              به نظرتون عیبش کجاست ؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                              در حال انجام ...
                              X