اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

میکروتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

میکروتیک

سلام دوستان
    من یه سرور میکروتیک داخل خونه دارم و یه سرور میکروتیک داخل شرکت میخوام فایلام رو بین این دو شرکت رد وبدل کنم مثل یک شبکه داخلی متاسفانه من میکروتیک هنوز نخوندم تا اونجایی که من تو اینترنت خوندم میگن باید vpn بزنی اموزش ها رو دیدم زیاد متوجه نشدم اگر میشه یک نفر از دوستان یه فیلم اموزشی که خودش میسازه یا داره یا کتابی به من بده مشکل شرکت بر طرف شه ممنون از شما.

من همچنان منتظر دوستان هستم!!!!!!!!!!!

کامنت

سلام دوست عزیز
      از تاخیر به وجود اومده پوزش میطلبم
      میتونید بین دو تا میکروتیک VPN بزنید
      یا از بحث Tunneling استفاده کنید
      بهتر بود توضیح بدید که چه بستری دارید
      ایا IP ولید دارید یا نه
      موفق باشید

کامنت

من هم این مشکل رو دارم فقط میدونم به دو صورت میشه این کار رو انجام داد یکی از قسمت ip>>route یه روت به صورت دستی بنویسیم که به اون یکی شبکه مون وصل بشیم یا اینکه VPN بسازیم .
        ممنون میشم از دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند.

کامنت

دوستان من 2 تا خط اینترنت دارم اولی که خونه هست 512 دومی 1 مگ که شرکته من 2 تا کیس اضافه داشتم که روی اینها میکروتیک نصب کردم یکی رو گذاشتم خونه و دیگری رو گذاشتم شرکت میخوام بین این 2 تا خونه و شرکت فایلام رو انتقال بدم مثل یک شبکه داخلی بعد ipولید ندارم از مخابرات نخریدم چون نمیخوام هزینه کنم حالا ممنون میشم یه اموزش به من بدید که کارمو راه بندازم

کامنت

نوشته شده توسط reza3562 مشاهده پست
            دوستان من 2 تا خط اینترنت دارم اولی که خونه هست 512 دومی 1 مگ که شرکته من 2 تا کیس اضافه داشتم که روی اینها میکروتیک نصب کردم یکی رو گذاشتم خونه و دیگری رو گذاشتم شرکت میخوام بین این 2 تا خونه و شرکت فایلام رو انتقال بدم مثل یک شبکه داخلی بعد ipولید ندارم از مخابرات نخریدم چون نمیخوام هزینه کنم حالا ممنون میشم یه اموزش به من بدید که کارمو راه بندازم
            من تا جایی که میدونم باید یک طرف حتما ip پابلیک داشته باشه

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

دوستان توجه کنید
              شرایط فرق میکنه برای vpn یک عدد ایپی ولید لازمه
              برای تانل زذن هم دو طرف باید مستقیم همو پینگ کنن

کامنت

راه حل دیگه ای نداره

کامنت

نوشته شده توسط reza3562 مشاهده پست
                  عزیزم ip static یا به قول شما ایپی ولید 5هزار تومنه ولی راهه دیگه داره خرید DDNS هست که فکر نکنم برای شما به صرفه باشه 1ساله 25 دلار هست.
                  البته 1راه دیگه هم هست اینکه ip valid که به صورت داینامیک دارین رو در بیارین از اون استفاده کنید اما شرط این هست که هیچوقت مودم خاموش نشه یا قطعی نداشته باشید چون در این دو صورت Ip valid داینامیک شما تغییر میکند

کامنت

میتونید هر بار که مودموتون خاموش و روشن میشه دوباره ایپی هاتون رو عوض کنید

ولی پیشنهاد میدم به قول دوستمون خرید یه ایپی بکنید

کامنت

شما میتونید برای استفاده از vpn یک IP Public استفاده کنید و برای تانل 2 عدد نیاز دارید
                      بعد میتونید از این بسترها استفاده کنید

کامنت

دوستان حداقل برای گرفتن ip valid از مخابرات 6 ماه است من نمیخوام هزینه کنم کار من با همون داینامیک راه میوفته فقط یه اموزشی درست کنین که اینها رو به هم متصل کنم ممنون

کامنت

هر دوتا جا (خونه و محل کار) آی پی public دارین ؟

کامنت

ipخود مودم است که بعد از روشن خاموش عوض میشه؟

کامنت

برای VPN زدن به قول آقای چوپانی حتما باید IPpublic یا به قول bburzum دی ان اس داشته باشید . مهم نیست که ippublic شما ثابت هست یا عوض میشه . مهم اینه که بتونی اون ip رو انتقال بدی رو میکروتیک بعد از روی میکروتیک بتونی vpn رو راه اندازی کنید . شما مودمتون اگه مودم ADSL هست باید با Router Mikrotik تون Bridg کنید که بتونین ip public تون رو انتقال بدین روی میکروتیک آموزشش هم توی بخش آقا محمد لطف کردن گذاشتن به صورت کاملا تصویری هم هست اگه وایمکس مبین نت دارین باید بگم که متاسفانه مودم های وایمکس bridge شون کار نمیکنه و باید یه فکر دیگه بکنید .

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                              در حال انجام ...
                              X