اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

Error in virtual box

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

Error in virtual box

سلام دوستان ... یه مشکلی واسم تو virtual box پیش اومده ... اگر کسی کمک کنه ممنون میشم .... ( نمی دونستم پست رو دقیقا باید کجا بزارم واسه همین اینجا گذاشتم)
    برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	Capture.PNG
نمایش ها:	1
اندازه:	23.5 KB
شناسه:	18699

سلام این پیغام مربوط به تنظیمات کارت شبکه توی ویرچوال باکس هست. اگر لب تاپ دارین از بخش network seting کارت شبکه تون رو بذارین روی حالت wlan که اینترنت تون وصل بشه یا شبکه .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

مهندس این کار رو تو وین 7 چطور انجام بدم....؟؟

کامنت

من ویندوز ندارم دقیقا بگم از کجا ولی برای ویرچوال باکس خودم مسیرش این بود شما هم به همین ترتیب بگردین و این تنظیمات رو اعمال کنید.
        برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	Selection_120.png
نمایش ها:	1
اندازه:	118.1 KB
شناسه:	17072
        مثل عکس کارت شبکه رو روی حالت bridge بذارین و در قسمت پایین هم نوع اتصال که اگر از طریق کابل و پورت شبکه به اینترنت وصل هستین روی گزینه eth0 و اگر هم از وایرلس استفاده میکنید که گزینه wlan رو انتخاب کنید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

اها فکر کردم تو خود ویندوز رو میگین .... الان من وقتی رو bridge میزارم 2 تا کارت شبکه lan و Wifi رو برام میاره

کامنت

اگر از طریق پورت شبکه میخواین وصل بشین lan رو انتخاب کنید و در غیر اینصورت برای اتصال وایرلس از wifi استفاده کنید.
            Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
            Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
            Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
            LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

نه من با وای فای کار میکنم .... خوب الان کلا مد بریج رو که انتخاب می کنم این پیغام رو میده وگرنه رو Host-only یا NAT مشکلی رو نداره

کامنت

دوستان نظر دیگه ای ندارید....؟؟؟

کامنت

ورژن ویرچوال باکسی که نصب کردین چند هست ؟ احساس میکنم ایراد از ورژن ویرچواباکس باشه و نحوه نصب کردنش. ورژن 4.0.2 رو نصب کنید و مراحل نصب رو هم با دقت انجام بدین .

کامنت

من با 4.1.6.7 کار می کردم و هیچ مشکلی نداشت ..اما یک بار پاکش که کردم اینطوری شد ... نسخه 4.3 و 3.2 رو هم نصب کردم بازم مشکل داره

کامنت

با تشکر از همه ی دوستان حل شد ////// مشکل از کارت شبکه هام بود که با یه Uninstall و Reinstall کارت شبکه وایرلسم اوکی شد.

کامنت

بسیار سپاسگذاریم که نحوه ی حل مشکلتون رو در انتهای پستتون عنوان کردید
                        Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
                        Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
                        Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
                        LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

خواهش می کنم ... ممنون بابت پاسخگویی شما دوستان

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                          در حال انجام ...
                          X