اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

نصب usb wireless مدل tp link wn822n در کالی لینوکس vmware

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

نصب usb wireless مدل tp link wn822n در کالی لینوکس vmware

دوستان تو کالی که رو vmware میخوام usb wireless نصب کنم هر کاری میکنم نمیشناسه مدلش tp_link wn822n لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه ؟

از این لینک استفاده کنید.

کامنت

نوشته شده توسط linuxtrack مشاهده پست
      از این لینک استفاده کنید.
      http://www.tp-link.com/us/download/T...2N.html#Driver
      ممنونم، برای نصب در محیط لینوکس میتوانید راهنماییم کنید؟

کامنت

برای چه استفاده ای میخواهید ؟؟ اگه اینترنت میخواین که باید توی تنظیمات vm روی حالت nat بزارین اگه برای مانیتورینگ شبکه و اسنیف شبکه میخواین که بحثش جدا هست.

وقتی میخواین این نوع کارت شبکه رو نصب کنین باید درایورشو برای لینوکس داشته باشین روی کالی نصب کنین بعد میتونین با نرم افزارتون که برای اسنیف استفاده میکنین کارت شبکه ای که میخواین اسنیف کنین رو مشخص میکنین. اونجا ازتون میپرسه که lanیا wlan میخواین مانیتور بشه، اونجا میتونین مشخص کنین، ولی این مدل کارت شبکه خوب نیست از انتن مهتابی استفاده کنین کل محلتونو مانیتور میتونی بکنید.

کامنت

مشکلم اینه نمیتونم درایورش رو توی کالی نصب کنم. فایل درایورش رو برای لینوکس دانلود کردم اما بلد نیستم اون نوع فایل رو نصب کنم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X