اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در نصب اداپتور wifi با چیپست 3570

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در نصب اداپتور wifi با چیپست 3570

درود

متاسفانه در نسخه بروز کالی x64 2017 به این مشکل خوردم لطفا راهنمایی بفرمایید
    کد PHP:
    root@root:~/5370# make
    make -C tools
    make
    [1]: Entering directory '/root/5370/tools'
    gcc -g bin2h.-o bin2h
    make
    [1]: Leaving directory '/root/5370/tools'
    /root/5370/tools/bin2h
    cp 
    -f os/linux/Makefile.6 /root/5370/os/linux/Makefile
    make 
    -/lib/modules/4.0.0-kali1-amd64/build SUBDIRS=/root/5370/os/linux modules
    make
    [1]: *** /lib/modules/4.0.0-kali1-amd64/buildNo such file or directory.  Stop.
    Makefile:388recipe for target 'LINUX' failed
    make
    : *** [LINUXError 2 
    آخرین ویرایش توسط masome vahid; در تاریخ/ساعت 06-09-2017, 12:29 PM.

درود

متاسفانه این فروم خاموش هست وفعالیتی دراینجانیست .یاد تکنوتاکس بخیر .
    بهر حال مشکل من با توزیع بی ارزش کالی رفع نشد و مجبوربه تعویض توزیغ به دبیان شدم

سپاس

کامنت

نوشته شده توسط mx3000 مشاهده پست
      درود

متاسفانه این فروم خاموش هست وفعالیتی دراینجانیست .یاد تکنوتاکس بخیر .
      بهر حال مشکل من با توزیع بی ارزش کالی رفع نشد و مجبوربه تعویض توزیغ به دبیان شدم

سپاس
      یه ضرب المثلی هست میگن طرف مرده اش به زنده چند نفر میارزه. این انجمن هم داستانش همینه دقیقا، خاموششم به صدتا انجمن فعال میارزه. تکنو تاکس اگر حسابی بود که الان یادش نمیکردید. شما حق ندارید برای سوالی که مطرح کردید و پاسخی دریافت نکردید این طور طلبکارانه هرچی دوست داشتید بنویسید. این انجمن خصوصی هستش و به هیچ شرکت و ارگانی وابسته نیست تمام ادمین هاشم آدم های باسوادی هستند و کلی سرشون شلوغ هست ولی با این حال لطف میکنند و هر چند وقت یکبار سری میزنند و اگر کمکی از دست شون بر بیاد انجام میدن. لطفا کمی منطقی باشید و از حرف هام ناراحت نشید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X