اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

لینوکس مناسب برای VPS با 1GB رم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سوال لینوکس مناسب برای VPS با 1GB رم

سلام
    یک VPS ارزون قیمت لازم دارم که فقط باهاش فایرفاکس(یا یک مرورگر فوق سبک) رو باز کنم و برم سایت پی پال
    حداقل پلن ها هم یک هسته CPU و یک گیگ رم داره
    دیدم ارزون ترین VPS با IP مالزی که لازم دارم برای علی بابا هست

اما روی این سخت افزار چه توزیعی از لینوکس، چه نسخه ای، چه GUI و چه ریموتی رو توصیه می کنید که جواب بده کار ساده منو

البته یادتون نره که توزیع های لینوکسی که میتونم انتخاب کنم محدود هست

سلام. این تاپیک رو ببینید فکر کنم جواب سوال شما باشه.
    راه اندازی لینوکس سبک روی سیستم های قدیمی

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام
      سپاسگزارم
      اما اون دوستمون در مورد یک PC پرسیدند که میشه روش ARCH و Tiny Core و ... نصب کرد
      در VPS من نمیتونم هر چیزی نصب کنم و به خاطر KVM یا OpenVZ فقط تعداد کمی انتخاب در نصب دارم

مورد بعدی بحث ریموت هست
      از VNC استفاده کنم یا ...

مثلا سبگترین GUI کدام هست

چون میخوام ببینم میشه حتی یک پلن رو که رم 256 مگ داره رو انتخاب کنم که ماهی 300 هزار تومن پول اضافه تر ندم

ممنون از پاسخگوییتون

کامنت

خواهش میکنم. لیست سیستم عامل هایی که سبک هستند و منابع کمی دارند در تاپیک دوم گذاشته شده. البته از لینک زیر هم میتونید یکسری دیگه رو هم مشاهده کنید که تقریبا همون هایی هستند که گفتم :
        کد:
        https://www.blackdown.org/best-linux-distros-for-virtualbox/

در مورد ریموت دسکتاپ هم اگر میخواید بزنید میتونید از xrdp یا اپلیکیشن های دیگه استفاده کنید که باید بسته به نوع توزیع لینوکسی که نصب میکنید اونم نصب بشه.

اون مقدار رمی هم که گفتید خیلی کمه، شرایط سخت میشه برای اجرای مواردی که گفتید. حداقل 1 یا 2 گیگ رم در نظر داشته باشید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

ممنون از راهنماییتون
          معمولا دبیان و سنت او اس رو اجازه میدند که نصب بشه
          نسخه های مختلف رو فقط میشه مشخص کرد برای نصب این دو مدل توزیع

سبک ترین توزیع ها، پایین ترین ورژن هاشون هست؟
          چون سنت او اس لیمیت هم دیدم تو موارد قابل نصب

کامنت

به نظرم اگر میخوای مشکل تحریم های ایران رو حل کنی
            از tails استفاده کن حتی میتونی node های انتهایی رو روی یک کشور مشخص تنظیم کنی

کامنت

نوشته شده توسط arman.chahardoli مشاهده پست
              به نظرم اگر میخوای مشکل تحریم های ایران رو حل کنی
              از tails استفاده کن حتی میتونی node های انتهایی رو روی یک کشور مشخص تنظیم کنی
              ممنون میشم توضیح بیشتر بفرمایید یا لینک بدید
              چون من چیزی از لینوکس نمیدونم
              تمامی این مصیبت ها هم برای اینه که از وی پی ان استفاده نکنم برای استفاده از پی پال
              و یک وی پی اس داشته باشم از مالزی که راحت بتونم خرید ها و انتقالاتم رو انجام بدم تا مثل دفعات گذشته نبندن و همه موجودی رو بلاک کنند
              هزینه ویندوزی هم که حداقل دیدم ماهی 400-500 تومن میشه که به صرفه نیست

برای همین هم اومدم سمت لینوکس

ممنون از وقتی که میزارید

کامنت

سلام. دقیقا نمیدونم سناریو تون چیه. ولی اگر مشکل تحریم دارید میتونید از DNS های سایت شکن استفاده کنید که هر گونه تحریمی رو دور میزنه. همینطور شرکت هاست ایران هم یک سرویس آنتی تحریم داره فکر کنم برای کارتون مناسب باشه ولی برای اطلاعات بیشتر زنگ بزنید بهشون.

یا اینکه میتونید افزونه عالی SetupVPN - Lifetime رو روی مرورگرتون نصب کنید هم رایگان داره و هم پولی که باهاش میتونید به کشور خاصی vpn بزنید و ip همون کشور رو بگیرید. بعد از ثبت نام نسخه رایگانش در اختیارتون هست ولی کشورهای محدودی داره. با توجه به نیازی که شما دارید فکر کنم از اکانت پولی باید استفاده کنید :
                کد:
                https://chrome.google.com/webstore/detail/setupvpn-lifetime-free-vp/oofgbpoabipfcfjapgnbbjjaenockbdp

کامنت

دفعات قبلی از VPN استفاده کردم و دلارهام بر باد رفت
                  ببینید چرا
                  نشتی داشت کارم
                  کد:
                  https://www.arzisho.com/vpn/
                  آخرین ویرایش توسط debugger; در تاریخ/ساعت 11-18-2021, 12:13 AM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                  در حال انجام ...
                  X