اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

کار نکردن دستورات در ترمینال ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سوال کار نکردن دستورات در ترمینال ؟

من از کالی لینوکس استفاده میکنم. زمانیکه دستور tree را اجرا میکنم با خطای command not found مواجه میشم و نمیتوانم از این دستور توی لینوکس استفاده کنم. عکس خطا رو هم پیوست کردم. چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنیدنام:	photo_2021_07_20_16_20_59.jpgنمایش ها:	2اندازه:	105.5 KBشناسه:	28632
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-20-2021, 06:59 PM.

سلام. یکسری دستورات به صورت پیش فرض روی سیستم لینوکسی تان نصب نیست و نیاز هست نصب شوند. اگر متن پیام رو بخونید خودش توضیح داده که برای استفاده از دستور tree میبایست آنرا نصب کنید. برای این کار میتونید از دستورات زیر استفاده کنید :
    کد PHP:
    sudo apt update
    sudo apt install tree 

در انتها تاپیک تون رو آپدیت کردم و اگر کمی برای تاپیک تون وقت بذارید و توضیحات بیشتری بذارید سپاسگذار خواهیم بود.
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-20-2021, 07:00 PM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X