اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

معادل دستورهای ipconfig /displaydns و ipconfig /flushdns ویندوزی در لینوکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

خوب من الان nscd رو نصب میکنم. الان چی باید تایپ کنم که کش dns رو ببینم؟ معادل ipconfig /dispalydns برای کامند nscd چیه؟

کامنت

نوشته شده توسط BotFather مشاهده پست
      خوب من الان nscd رو نصب میکنم. الان چی باید تایپ کنم که کش dns رو ببینم؟ معادل ipconfig /dispalydns برای کامند nscd چیه؟
      باید کانفیگ کنید : مثلا

کلا بحث هایی که میکنید ویندوز با گنو/لینوکس متفاوت هست.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

خوب من الان کانفیگ کردم. کش ها رو فعال کردم. حالا برای مشاهده کش dns چی باید تایپ کنم؟

کامنت

کافیست مسیر رو توی کانفیگ فایل دی ان اس پیدا کنید !
          cat /var/...
          اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

نوشته شده توسط BotFather مشاهده پست
            اخه چرا کلاینت باید برای دیدن کش dns باید سرویس dns یا همون bind رو نصب بشه؟ که حالا یه پورت 53 هم روی سیستم باز بشه. اگه اینجوری بود ماکروسافت هم میومد میگفت برای کلاینت های ویندوزی سرویس dns server نصب باید بشه که کش dns رو همه بتونن ببینن.
            به نظر من کش کردن تو کلاینت یه مزیت نیست.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X