اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

باز کردن فایل exe در لینوکس با استفاده از wine

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

باز کردن فایل exe در لینوکس با استفاده از wine

سلام دوستان
    من یک هارد 2 ترابایتی دارم که صفحه ی لاگینش exe می باشد
    حالا من میخوام این صفحه رو در لینوکس کالی یا اوبنتو باز کنم و وارد هارد بشم
    از wine استفاده کردم اما ارور داد
    میشع کمکم کنید ؟

فکر کنم // منظورتان برنامه lock برای هارد میباشد برای نمونه هارد های silicon power و ... // با برنامه خود در ویندوز unloack کرده یا نسحه گنو/لینوکسی را پیدا کنین // سوالتان آنقدر غیر شفاف می باشد که نیاز به رمزگشایی است

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

من هارد اکسترنال رو با برنامه ای که توی خودش بود رمز گذاشتم حالا برای ورود به هارد باید صفحه ی لاک رو که exe هس را باز کنم توی سیستم اوبنتو باز نمیشه و ارور میده و با wine هم نشد

کامنت

دوست عزیز بهتره با همون ویندزو باز کنید تو لینوکس رمز بزارید به جز وین و مجازی ساز به نظرم راه دیگری نیست.

کامنت

لزومی ندارد. در محیط ویندوز با همان نرم افزار شرکت سازنده، رمزگشایی (Decrypt) کنید و از این به بعد از یک نرم افزار چندسکویی (Multiplatform) مثل وراکریپت استفاده کنید.

کامنت

نوشته شده توسط admin مشاهده پست
            لزومی ندارد. در محیط ویندوز با همان نرم افزار شرکت سازنده، رمزگشایی (Decrypt) کنید و از این به بعد از یک نرم افزار چندسکویی (Multiplatform) مثل وراکریپت استفاده کنید.
            همون نرم افزار خود شرکتع میگه باید هارد فرمت بشه تا بتونیم رمز رو حذف کنیم

کامنت

نرم افزار چه شرکتی است؟ Seagate، WD؟

کامنت

WD my passport Ultra

کامنت

من همین نرم افزار را داشتم. همین کار را کردم و جواب گرفتم. مگر یک اتفاق افتاده باشد؛ آن هم این که همه فضای دیسک را به درایو مجازی رمزگذاری شده اختصاص داده باشید که فضای کافی برای رمزگشایی داده ها روی درایو نمانده باشد.
                  در این صورت عملاً چاره ای جز همان کاری که نرم افزار گفته، باقی نمی ماند.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                  در حال انجام ...
                  X