اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

PCI Express چیست؟

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  PCI Express چیست؟

  باس جديدی كه قرار است در آينده جايگزين هر دو باس PCI و AGP شود باس PCI Express نام دارد. اساس طراحی معماریPCI Express بطور كلی با باس PCI تفاوت دارد. PCI Express از طرح انتقال اطلاعات سريال استفاده می كند و بنابراين در فركانس های بالاتری می تواند كار كند و نيز نرخ انتقال اطلاعات قابل دسترس بطور همزمان در هر دو جهت (ارسال و دريافت داده ها) يكسان است.


  اندازه طولی اسلاتهای PCI Express با گذشته متفاوت می باشد و بستگی به تعداد مسيرها از آنها استفاده می شود.


  PCI Express علاوه بر پهنای باند بالاتر نسبت بهAGP 8x از تكنولوژی های كارآمدتری نيز استفاده می كند. اين باس جديد دارای نحوه ارسال اطلاعات به صورت سری می باشد و قادر است در فركانس های بالاتر نيز عمل كند.

  برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید نام:	pcie.jpg نمایش ها:	1 اندازه:	5.1 KB شناسه:	18090


  نویسنده : سهیل تهرانی پور
  آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-13-2020, 04:19 AM.

  من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X