اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

نمایش پورت های باز به اشتباه در nmap

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

نمایش پورت های باز به اشتباه در nmap

با سلام و عرض ادب و احترام، من آپاچی را روی اوبونتو 12.04 نصب کردم، میخواهم پورت 80 را از فایل httpd.conf تغییر بدم .تغییر میدم ولی با nmap که تست میکنم باز بودن پورت نشون نمیده. لطفا راهنمایی کنید با تشکر

با سلام
    ابزار nmap تمام پورت ها را نشان نمی دهد.

کد PHP:
    nmap   -p0-65000 IP 

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

ممنون نوشتم ولی بازم چیزی نشون نمیده.
      برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	nmap port scan.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	26.0 KB
شناسه:	17436

کامنت

آیا بعد از عوض کردن پورت سرویس آپاچی را restart کرده اید ؟

کامنت

از این دستور هم میتوانید استفاده کنید.

کد PHP:
          netstat -ntlp grep 80 

کامنت

فرمان grep اشکالی که در سرور های شلوغ دارد اینست که دهها عدد 80 نشان می دهد که ممکن است کاربر اماتور را گیج نماید. مانند 8080 1080. 3080 و دهها مثال دیگر

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
              آیا بعد از عوض کردن پورت سرویس آپاچی را restart کرده اید ؟
              نه چون با فیلم آموزشی دارم میبینم و اونجا صحبتی از restart نشد منم فکر کردم نیازی نیست و وقتی دستور bin/apachectl start زدم دیدم بازم خطا میده و وقتی هم با nmap چک کردم دیدم نشون نمیده پورت باز شده باشه. الان باید restartکنم؟؟؟

کامنت

عمولا وقتی فایل پیکر بندی تغییر نماید به طریقی بایستی به سرویس اعلام نمود که یکی از راهها restart نمودن می باشد.

کامنت

این دستور درسته restart apache ؟؟؟

کامنت

نه لطفا از این دستور استفاده کنید.
                    کد PHP:
                    service httpd restart 

کامنت

فرمان grep اشکالی که در سرور های شلوغ دارد اینست که دهها عدد 80 نشان می دهد که ممکن است کاربر اماتور را گیج نماید. مانند 8080 1080. 3080 و دهها مثال دیگر
                      از این دستور هم میتوان استفاده کرد.
                      کد PHP:
                      netstat -ntlp grep -"[80]{2}" awk '{print $4 ":" $6}' 
                      اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

نوشته شده توسط paatimar مشاهده پست
                        کد PHP:
                        با سلام
                        اگر ادمین هستید بدانید که استفاده همزمان از چند دستور و پایپ کردن خروجی ها به یکدیگر و استفاده از expression در لحظاتی هر چند اندک از کارایی سیستم می کاهد
                        فرمان nmap یکباره مسأله را پاسخ می دهد.

کامنت

نوشته شده توسط paatimar مشاهده پست
                          کد PHP:
                          الان تمام پورت ها بسته است برای باز کردنشون چه دستوری بزنم؟؟

کامنت

با سلام
                            اگر ادمین هستید بدانید که استفاده همزمان از چند دستور و پایپ کردن خروجی ها به یکدیگر و استفاده از expression در لحظاتی هر چند اندک از کارایی سیستم می کاهد
                            فرمان nmap یکباره مسأله را پاسخ می دهد.
                            ان مپ سوکت باز میکنه برا اسکن و کمی رو منابع سیستم تاثیر میذاره ... برا لوکال بهتر از netstat استفاده کرد ... مگر اینکه احتمال بدیم سرور روتکیت شده باشه ... اونجا روش های مثل ان مپ خارج از شبکه خوبه ...
                            اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

الان تمام پورت ها بسته است برای باز کردنشون چه دستوری بزنم؟؟
                              من فکر کنم نیاز به مطالعه بیشتری دارید
                              پورت بوسیله سرویس ها باز می شود
                              آخرین ویرایش توسط amir; در تاریخ/ساعت 07-15-2017, 10:12 AM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                              در حال انجام ...
                              X