اطلاعیه

بستن
1 of 2 < >

اطلاعیه مهم

سلام و احترام. با توجه به سوء استفاده بعضی کاربران در معرفی سایت ها و محصولات شان و همچنین لینک سازی های غیرقانونی این بخش بسته شده و شما میتوانید جهت تبلیغات یکی از تعرفه های تبلیغات را انتخاب و اطلاع دهید. با سپاس
2 of 2 < >

اطلاعیه مهم

سلام و احترام. با توجه به سوء استفاده بعضی کاربران در معرفی سایت ها و محصولات شان و همچنین لینک سازی های غیرقانونی این بخش بسته شده و شما میتوانید جهت تبلیغات یکی از تعرفه های تبلیغات را انتخاب و اطلاع دهید. با سپاس
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مودم vodafone مودمی خارق العاده با امکانات ویپ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مودم vodafone مودمی خارق العاده با امکانات ویپ

سلام با تشکر از مدیریت سایت که اجازه تبلیغات رو دادن
    مودم که من اینجا معرفی می کنم بزرگترین مزیتش دو پورت FXS ه
    اگه دقت کنید فقط همین FXS به این قیمت می ارزه
    امکانات جذاب دیگه ای هم داره
    دوستانی که مایلند هم کلی داره و هم جزیی
    قیمت جزیی 155 ت
    بقیه امکاناتش
    پشتیبانی از VOIP و دارای دو پورت RJ – 11 مخصوص سرویس VOIP ( مکالمه تلفنی اینترنتی )
    قابلیت برقراری ارتباط با تمامی شرکت های ارائه دهنده سرویس های ۳G+ADSL و ADSL2 +
    وایرلس سری N با سرعت ۳۰۰ Mbps و اتصال ۳۲ نفر همزمان
    پورت USB مخصوص به اشتراک گذاری پرینتر ( براحتی بدون هیچ هزینه اضافی تنها با اتصال کابل USB پرینتر خود به باکس ودافون بصورت وایرلس پرینت بگیرید )
    پورت USB مخصوص به اشتراک گذاری هارد دیسک و فلش مموری ( حتی از طریق وایرلس میتونین فیلم ببینید !!!)
    پورت USB مخصوص اتصال مودم ۳G جهت اتصال به شبکه اینترنت بیسیم از طریق سیمکارت ( شما با خرید یک مودم ADSL یک دستگاه ۳G روتر نیز خریده اید !)
    دارای ۴ پورت LAN
    دارای فایروال قدرتمند
    امکان تعریف Virtual Servers
    مسافت ارسال دیتا برای فضاهای بسته تا ۱۰۰ متر و برای فضای باز تا ۳۰۰ متر
    طراحی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد و دارای آنتن داخلی
    یک سال گارانتی + سی دی آموزشی کاملا فارسی ( CD اصلی به زبان اسپانیایی میباشد )
    قرار دادن مودم روی میز و یا نصب روی دیوار ( دارای پایه نصب و کلیه تجهیزات لازم )
    قدرت سیگنال وایرلس بسیار قوی و سطح پوشش بیشتر
    قابلیت تعریف ۳ اکسس پوینت با کاربران مختلف
    پشتیبانی از DLNA
    دوستان سوالی داشتن توی فاروم بپرسن

لطف کنید مدل این مودم رو برای بنده پ.خ کنید دوست من.

کامنت

سلام دوست عزیز مدلش چیه و اگر امکان داره یه عکس از اون مدل بزارید داخل ایران اصلان اومده من بعید میدونم لطفا راهنمایی کنید.

کامنت

سلام برادر ، همه رو تو آمپاس قرار دادی . یک عکسی ، مدلی ، شماره تماسی ، ادرس فروشگاهی چیزی لااقل معرفی کن . ممنون

کامنت

منم موجود دارم قیمتش 150 تومان هست کسی خواست خبر بده
          rmalekghasemi.ir
          MTCNA MTCRE CCNA CCNP
          CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
          09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

کامنت

سلام
            امکاناتش به ضمیمه ارسال میشه
            البته 3g ش روش نیست

کامنت

سلام
              اگه منظورت این vodafone که واقعا محشره. دارم باهاش حال میکنم. پرین ت وایرلس . تماشای فیلم وایرلس. dsl قطع میشه از سیم کارت استفاده میکنم و اما ip phone که این یکی ترکوندهبرای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	vvvv.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	6.4 KB
شناسه:	16962

کامنت

داداش سلام
                اگه امکان داره یه آموزشی یه فایلی در موردش بده ببینیم کارکردش چطوره مخصوصا ویپ من لازم دارم بی زحمت .

کامنت

سلام مجتبی جان
                  آپلود برا مدیرا بازه و مشکلی نداره .

کامنت

سلام
                    آموزش پیوست دارد
                    فایل های پیوست شده

کامنت

با سلام.
                      تعداد عمده خرید دارم. لطفا اطلاعات تماستون را ایمیل کنید .
                      m_esmaeili@salmanshahr.shatel.ir

با سپاس

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                      در حال انجام ...
                      X