اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ارتباط استریسک و sql

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

ارتباط استریسک و sql

سلام
    من یک سرور دارم که روش الستیکس نصبه. و میخوام به sql server که روی کامپیوتر دیگه ای قرار داره با agi نویسی کانکت بشم. آیا احیتاجی هست روی سرور الستیکسم sql server نصب کنم؟
    مرسی

سلام خیر . برای ارتباط استریسک با sql server باید ابتدا دوتا پکیج php-mssql و freetds رو در لینوکس نصب کنید . برای اطلاعات بیشتر این دو پست رو مطالعه کنید .
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:54 PM.

کامنت

نوشته شده توسط Mohammad Habili مشاهده پست
      سلام خیر . برای ارتباط استریسک با sql server باید ابتدا دوتا پکیج php-mssql و freetds رو در لینوکس نصب کنید . برای اطلاعات بیشتر این دو پست رو مطالعه کنید .
      ممنون از راهنماییتون. ولی من این لینکتون و نگاه کردم ولی نه اون دو پکیج رو سرورم نصب میشه و نه اینکه میتونم php رو به sql server کانکت بدم. من از دستور mssql استفاده کردم. ولی error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\wamp\www\prev0~.php on line 29 میده
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-12-2020, 01:15 AM.

کامنت

برای نصب این دو پکیج باید سرورتون به اینترنت وصل باشه . چک کنید ببینید اینترنت دارین یا نه ؟ و dns سرور رو روی چی تنظیم شده ؟

کامنت

نوشته شده توسط linuxtrack مشاهده پست
          برای نصب این دو پکیج باید سرورتون به اینترنت وصل باشه . چک کنید ببینید اینترنت دارین یا نه ؟ و dns سرور رو روی چی تنظیم شده ؟
          بله اینترنت دارد. و همه چی تنظیم است

کامنت

دستور نصب php-mssql رو که میزنین به چه صورتی دستور رو وارد میکنین و چه اروری میده موقع نصب ؟

کامنت

نوشته شده توسط linuxtrack مشاهده پست
              دستور نصب php-mssql رو که میزنین به چه صورتی دستور رو وارد میکنین و چه اروری میده موقع نصب ؟
              yum install mssql-php
              اروری که میده اینه
              Loaded plugins: fastestmirror
              Loading mirror speeds from cached hostfile
              Setting up Install Process
              No package php-mssql available.
              Nothing to do

کامنت

توی شبکه تون فایروال ندارین که جلوی دانلود یا سرور تون رو گرفته باشه ؟
                اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

نوشته شده توسط paatimar مشاهده پست
                  توی شبکه تون فایروال ندارین که جلوی دانلود یا سرور تون رو گرفته باشه ؟
                  نه، نمیدونم چکار باید بکنم:69:

کامنت

نوشته شده توسط eli777 مشاهده پست
                    نه، نمیدونم چکار باید بکنم:69:
                    ببینید این لینک به کارتون میاد
                    I tried following the instructions in the article below but it says, "No package freetds available." http://www.hosting.com/support/linux/installing-freetds-for-linux/ This is my I/O: [root@mydo...

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                    در حال انجام ...
                    X