اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

extensions_additional.conf

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  extensions_additional.conf

  ایا این امکان وجود داره که تنظیم کنیم کد های ما در فایل extensions_additional.conf حذف نشه و تغییرات رو در همان فایل انجام بدیم ؟

  #2
  extensions_additional.conf کانتکست هایی هستند که از طریق پنل وب و به صورت اتوماتیک اضافه میشوند. ترجیحا این فایل رو دستکاری نکنید بهتره. اگر میخواهید کدهای custom تعریف کنید توصیه میکنم در فایل extensions_custom.conf این کار رو انجام بدید یا میتونید اصلا یه فایل به نام extensions_custom_amir.conf ایجاد کنید و کدهایی که میخواید رو در این فایل بزنید بعدش این فایل رو توی extensions.conf برید include کنید.

  من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

  کامنت

  درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

  انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

  شبکه های اجتماعی

  ایمیل مدیریت

  Habili@linux-zone.org

  در حال انجام ...
  X