اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

برگرداندن زمان مکالمه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

برگرداندن زمان مکالمه

سلام
    چطوری می توانیم بعد از دستور dial، زمان مکالمه را حساب کنیم؟

سلام
    داخل متغیر زیر هست
    کد PHP:
    ${CDR(duration)} 

کامنت

ممنون، می خوام پس از اتمام مکالمه، زمان آن را حساب کنه و جایی ذخیره کنه، حالا اگر طرف مثلا گوشی رو قطع کرد و من دستور مورد نظر رو بعد از دستور dial بنویسم، می تونم این متغیر رو ذخیره کنم؟ فکر کنم یه چیز مثل اعتبار سنجی میشه!!

کامنت

شما باید با کد exten => h,1 از این خط شروع کنید به کد زدن و با دستور بالا مدت زمان مکالمه رو بگیرید و داخل دیتا بیس بریزید . قبلا انجام دادم .

کامنت

ممنون، به صورت زیر نوشتم ولی زنگ شماره 1112 زنگ نمی خورد:
          same => n(cdial),SayDigits(${threefirst})
          exten => h,1,Dial(sip/1112)
          ولی با same و n مثل خط قبلش، زنگ می خورد!!

کامنت

h زمانی اتفاق می افتد که تماس قطع بشود .

کامنت

باز هم ممنون از پاسختون، حالا راهی هست که بدون استفاده از دیتابیس بتونم این مورد رو تست کنم؟ مثلا این متغیر رو ذخیره کنه و بار دیگر که تماس گرفته شد، این مقدار رو اعلام کنه؟

کامنت

من اطلاعات رو ریختم تو دیتا بیس . شما خودتون میگید ذخیره کنه یا باید بریزید تو دیتا بیس یا بریزید تو فایل . دیتا بیس به نظرم راحت ترید .

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X