اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در ایجاد sip trunk بین asterisk و freeswitch

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در ایجاد sip trunk بین asterisk و freeswitch

با سلام
    میخوام بین asterisk و freeswitch ترانک sip بزنم. پورت sip ترانک (freeswitch (5080 هست . میخوام بدون اینکه 5080 را به 5060 تغییر بدم بتونم مثل استریسک برای هر ترانکم پورت sip را جداگانه تنظیم کنم
    ترانکی از asterisk به freeswitch مشکلی نداره ولی از freeswitch به asterisk به صورت پیش فرض با 5080 ارسال میشه.
    چطور میشه برای هر sip trunk در freeswitch پورت را مشخص کرد؟

تا اونجا که من میدونم باید در دو سرور از یک پورت یکسان برای یک ترانک استفاده بشه
    نمیشه در استریسک 5060 باشه و در freeswitch یه پ.رت دیگه
    شما باید در استریسک هم پورت 5080 رو استفاده کنین:

[freeswitch]
    host=192.168.100.10
    type=peer
    port=5080
    trustrpid=yes
    sendrpid=yes
    disallow=all
    allow=ulaw
    .....

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

لزومی نداره پورت sip دو مرکز یکی باشه فقط باید در کانفیگ مربوطه پورت sip سرور مقابل لحاظ بشه

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X