اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

عدم ورود به محیط وب الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

عدم ورود به محیط وب الستیکس

با عرض سلام و ادب

من از دیروز نمیتونم وارد محیط وب الستیکس بشم وقتی یوزر و پسورد رو وارد میکنم هیچ اتفاقی نمی افته
    نکته دیگر اینکه سرویس mysqld رو چک کردم در حال running بود اما ریستارت که میکنم failed میزنه ؟
    ضمنا وقتی میخام وارد کامند mysql بشم با این خطا روبرو میشم
    ERROR 2002 (HY000): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)

ممنون از همگی

سلام
    Restore کردین این اتفاق افتاد ؟

کامنت

نوشته شده توسط Abbas_Karimi مشاهده پست
      سلام
      Restore کردین این اتفاق افتاد ؟
      نه دوست عزیز
      الان ریستارتش کردم mysqld میزنه که داره کار میکنه اما باز هم نمیزاره وارد بشم

کامنت

یک نکته دیگری که الان وجود داره من وقتی با فرمان service mysqld status وضعیت سرویس mysql رو یکبار در حالت running نشون میده یکبارهم در حالت stop
        به نظرتون راهی هست که بشه کلا سرویس mysql رو تعمیر یا همون ریکاور کرد ؟؟؟؟

کامنت

یک نکته دیگری که الان وجود داره من وقتی با فرمان service mysqld status وضعیت سرویس mysql رو یکبار در حالت running نشون میده یکبارهم در حالت stop

کامنت

چه کاری انجام دادید که این اتفاق افتاد؟
            این لینک رو نگاه کنید شاید به کارتون اومد

کامنت

نوشته شده توسط mosi مشاهده پست
              چه کاری انجام دادید که این اتفاق افتاد؟
              این لینک رو نگاه کنید شاید به کارتون اومد
              http://www.cyberciti.biz/tips/recove...-password.html

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	error.png
نمایش ها:	1
اندازه:	11.7 KB
شناسه:	17007
              مرحله دو از سایتی رو که فرستاده بودن انجام دادم این اتفاق افتاد.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X