اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

خوانده شدن تماس ورودی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

خوانده شدن تماس ورودی

سلام
    من میخوام وقتی کسی تماس میگیرد شماره تلفن تماس گیرنده خوانده شود و از تماس گیرنده سوال بپرسد که آیا این شماره در پرونده شما ثبت شده است یا نه؟
    اگر کسی رو این سناریو کار کرده لطفا راهنمایی کند. مرسی

سلام
    اولا من اصلا نمیفهمم چرا باید شماره طرف واسش خونده بشه . در هر صورت کدش اینه saynumber() و با gotoif چک کنید که در دیتا بیس بریزید یا نه و با استفاده از مقاله زیر شماره را در دیتا بیس بریزید.
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 09:05 PM.

کامنت

میخوام شمارش خونده بشه و بگه آیا این شماره در پروندتون ثبت شده یا نه؟ بعد اینکه میگین با استفاده از مقاله mysql در دیتابیس بریزین و متوجه نشدم

کامنت

ممنون مرسی

کامنت

حالا اگه بخوام وقتی کسی که تماس میگیره اطلاعاتش به صورت popup که در دیتابیس هست نمایش داده بشه چکار باید بکنم؟

کامنت

شما دقیقا میخواین چه کاری انجام بدید ؟
            اگه میخواید که شماره در دیتا بیس بریزید باید اون کارو انجام بدید اما اگه بخوای شماره به صورت popup بالا بیاد باید برنامه نویسی کنید ( داستان داره ) اما اگه میخواید از روی دیتا بیس نام طرف به جای شمارش نشون داده بشه از تلفن یه پیشنهاد دارم و دارم روش کار میکنم . حالا منظورتون کدومه ؟

کامنت

من سناریو میخوام انجام بدم که وقتی کسی تماس میگیره ابتدا شماره تلفنش خوانده بشه و سوال پرسیده بشه که آیا این شماره همان شماره ای است که در پرونده ثبت شده یا نه؟ اگر بود وقتی تماس به داخلی موردنظر وصل میشه اطلاعات تماس گیرنده به صورت popup براش نمایش داده بشه

کامنت

سلام
                اگه میخوایید اطلاعات تماس گیرنده نمایش داده بشه باید با vtiger crm کار کنید یه ماژول popup داره . اما اگه بخواید کلا Crm راه نندازین باید برنامه نویسی jquery کنید .
                برنامه ای وجود دارد در خود الستیکس که شما میتوانید شماره ها رو بهش بدین با اسم وقتی زنگ میزنید به جای شماره اسم طرف رو بهت نشون میده .
                چرا باید مثلا من زنگ میزنم شمارم واسم خونده بشه ؟ من که شمارمو میدونم ؟

کامنت

در رابطه با vtigercrm میتونین راهنماییم کنین از کجا باید ماژول popup را بیارم و استفاده کنم؟

کامنت

نصب هست داخل الستیکس . منو Extras

کامنت

بله میدونم نصب هست. ولی با vtigercrm کار نکردم. اینکه چطوری باید با vtiger پاپ آپ ایجاد کنم و بلد نیستم

کامنت

اول باید سرور Vtiger رو به سیستم تلفنی وصل کنید بعد باید به ازای هر شخصی که به عنوان کاربر تعریف میکنید یه داخلی هم تعریف کنید .
                        وقتی که داخلی شخص زنگ بخوره popup باز میشه . (هر داخلی در الستیکس باید یه کاربری در Vtiger داشته باشه و بهش assign شده باشه .
                        فایل های پیوست شده

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                        در حال انجام ...
                        X